Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @LonNon
poniższa wiadomość może być kontrowersyjna. Złość skupcie na LonNonie, nie na mnie :)
==================================================
Witam serdecznie tag #przegryw
Pamiętacie mnie jeszcze ? Hahaha
Dostałem bana na pół roku za heheszkowe #rozdajo moczu XD
Wbijam bo pamiętam o was...Co u mnie? A no po odstawieniu wykopu przesiadywałem głównie na Facebooku gdzie to pierwszy raz w życiu odważyłem się i dodałem zdjęcie profilowe i uwaga moje drogie #przegryw poznałem super dziewczynę 16 latkę samemu mając 22 lata i będąc prawikiem już niedługo będzie po same kullen moi drodzy.
Więcej info co i jak się zmieniło po odstawieniu tego portalu i niekarmieniu się negatywnymi treścmi napiszę po odbanwniu...
Ale te 2 miechy już wiele wiele zmieniły...
Laska mnie kocha panowie..Nie za kasę której nota bebe za wiele nie mam,nie za wygląd (chociaż jest ok,lookmaxing) tylko za to że jestem po prostu....
Romantyczna miłość dzień w dzień mi wysyła głosówki, piszemy o sexie gadamy przez telefon,foty też się pojawiają you know hah.
Byliśmy już dwa razy na randewuu przełamałem się mimo że się okropnie bałem głos mi się trząsł na początku ze stresu ale ona wszystko zrozumiała bo mnie kocha mordy.. Już jest luźno :)
TRZEBA WYJŚĆ ZE STREFY KOMFORTU I DOŚWIADCZAĆ!
Teraz po tych dwóch miechach z nią nawet gdybyśmy się rozstali już zupełnie inne mam podejście do kobiet,wiem czego chcą haha.
Kiedyś przez was i #blackpill myślałem że to niemożliwe, jakże bardzo się myliłem...
Kobiety uwielbiają #zwiazki i wcale nie musisz być #chad czy #oskarek żeby taką mieć.
Fakt faktem od stycznia zrzuciłem 25kg... Warto się za siebie wziaść...

Całuski malutkie anonki

#wychodzimyzprzegrywu #seks #milosc #redpill #bluepill
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 7