Wpis z mikrobloga

  • 976
@dasasty tym majstrom to się w dupach poprzewracalo, muszą teraz mówić klientom "dzień dobry" i odbierać telefony. Do czego to doszło.
  • Odpowiedz
@dasasty: klienci powinni pamietac, że płacą też za części wspólne, nawet gdy nie zamierzasz korzystać sprawdzaj kliencie wykończenie klatek, garaży, działanie wind i zabawek na placu
  • Odpowiedz
@jfrost: siedząc w budowlance, co prawda kubaturowej, nie odczuwam spadku płac. Świeżaki potrafią dostać 7-8k na rękę będąc inżynierem (kiedyś 4-5k jak zaczynałem 4 lata temu), więc regresu bym się nie spodziewał, budowlanka ma się dobrze.
  • Odpowiedz
@dasasty: kiedys taki majster dostał obiad, pełne wyżywienie, każdy go po rękach całował, a teraz musi o suchych kanapkach dzień przetrwać i jeszcze klienci mają wymagania.
Dobrego majstra teraz zdobyć, to sztuka, najlepiej z polecenia.
  • Odpowiedz
@dasasty: bo są, jakbyś powiedział komuś że to nie jest zgodne z wytycznymi normowymi odbioru i usłyszał

ja płace puł miliona i normy są dla was, a ja mam mieć dobrze

xD to wiesz że klientom też siadło na łeb. Ten rynek już dawno się odkleił
@Ogorek95: powiedz jakie miasto i firma, bo te które znam, to nie xDDDDDD
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: uważam, że ciężar komunikacji leży na wykonującym usługę. Mamy takie i takie normy, jesteśmy tutaj i tutaj, możemy to i to. Skala naprawdę robi różnicę, a klient to tylko klient - święte prawo, że może się nie znać.
  • Odpowiedz
@dasasty: kurła kiedyś to było, brali wszystkie mieszkania jak leci, sami sobie naprawiali, a teraz jakieś usterki wymyślajo i jeszcze termin dajo na usunięcie!
  • Odpowiedz
@dasasty: no ja nie sprawdziłem, później dopiero jak były montowane szafki na wymiar pod sufit i było 3 cm krzywizny na 2 metrach sufitu,
zgłosiłem po 3 miesiącach bo jeszcze ten sam deweloper wykańczał blok sąsiedni, ekipy budowlane na miejscu i myślałem, że po prostu to poprawią,
co usłyszałem?

że sobie pewnie sam coś tankowałem przy suficie, popsułem i teraz chcę aby mi oni naprawili ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kiedys taki majster dostał obiad, pełne wyżywienie


@Kolarzino: kisnę cały czas z tego, że ciągle są ekipy budowlane które nie mają swojego czajnika do gotowania wody na kawę i zastrzegają aby im zlecający zapewniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kurna, czajnik 50 zł, na dodatek własny (higiena) ale nie, chcą korzystać z obcego, to samo z kubkami
  • Odpowiedz