Wpis z mikrobloga

Znany twitterowy spadkowicz Adam Freeman (free man bo pewnie nie ma kredytu XDDD) cisnie te sama retorykę co nasi wykopowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) małe firmy maja po 20 mieszkań i to wszystkie w kredycie i za chwile je zaczną wyprzedawać. Oczywiście jeżeli chcemy uzyskać konkretów to dostajemy informacje: „znam mnóstwo ludzi z wieloma kredytami a poza tym Kuba Midel mówi ze tak robi” xDDD uwielbiam was () miłego weekendu! #nieruchomosci
Pobierz
źródło: comment_1663949483WefxMpikj8WhSyzhOR85Ns.jpg
  • 4
@PandaCKratka: Spadki cen mieszkań będą dzięki inflacji. Jeśli trzymacie kasę w złotówkach to tak jak teraz nie będzie was stać na kupno mieszkania, tak później tym bardziej, więc takie spadki w cenach mieszkań będą w okolicy 10 - 15%. Mieszkania w dobrych dzielnicach w większych miastach nie powinny stanieć w ogóle ( a takie wykopowi eksperci zapewne chcą kupić po obniżce xD)
Nie znam żadnego dewelopera, czy właściciela mieszkania do sprzedania,
@Glikol_Propylenowy: Ja mam podobne zdanie tylko forsowanie opinii ze rynek składa się w dużej mierze z małych firm które maja po 20 mieszkań w kredo i argumentowanie tego tym ze Kuba midel mówi w internecie ze on tak robi to lekki absurd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PandaCKratka: Nie wiem. Nie zwykłem czytac internetowych komentatorów, bo zazwyczaj jest w tym jakieś drugie dno. Nikt za darmo z dobrej woli nie powie Ci w dobrym momencie co masz robić, żeby korzystnie inwestować, czy przechowywać swój kapitał, albo kupić tanie mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).