Wpis z mikrobloga

@miki4ever: na twitterze regularnie pojawiają się takie wpisy od dziennikarzy i "osobistości", ale nikt pary nie puści, same ogólniki. bo to, że Czesio trzyma się z jedną grupą dziennikarzy, to nie jest żadna tajemnica, na mnie to już nawet wrażenia nie robi. Jeśli o to chodzi, to co się boją pisać wprost? bo stanoski nie zaprosi do Kanału Sportowego? xd
@miki4ever: Świetnie, że Andrzej porusza takie tematy, szczególnie, że dotyczą też jego i całego świadka dziennikarskiego. Wszędzie te same gęby tylko przechodzą z jednej redakcji do drugiej. Układzikami i kolesiostwem załatwiają sobie newsy. Hieny, które żerują na sportowcach, kiedy ci są na fali, żeby potem krytykować przy spadku formy.

kto się kompromituje i dalej funkcjonuje jak gdyby nigdy nic


Idealne podsumowanie przedmeczowych konferencji prasowych z udziałem topki polskiego dziennikarstwa.
@miki4ever: w taki spsoob ze od 20 lat te same mordy przechodzą z jednej stacji eo drugiej piją razem wódkę z dzialaczami i prezesami. Tak wiem Twarowski ciągle w canal plusie z przerwa na to swoie radio ale jakos nigdy glosno nie krytykowal tych ktorych nie mozna bylo krytykowac nie wspomne juz o "panie" nir wiem jak odmienic yo imie Wicie? Zelazko (chodzi o skorumpowanego sedziego kyory orzez lata byl ekspertem
@tsumazi: Przecież Wita mocno krytykował i robi to przy każdej okazji. Poza tym Twarowski od lat nie bierze udziału w polskiej piłce, co ma on niby wspólnego z tym kolesiem z Radomiaka, z kim niby pije wódkę?