Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: on ma dziewczyne, ale ta dziewczyna srednio jest nim czy tym domem zainteresowana xD chlop ma dodatkowo druga wielbicielke, z ktora by mu pewnie lepiej wyszlo, ale ja olewa. Takze sorry wykopki. To nie ten przypadek przegrywa bez opcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuroszczur: KE dopuściła do handlu prawami do emisji instytucję finansowe, czyli po prostu spekylantów, którzy nic nie emitują a od 2019 mogą je kupować. To spowodowało wystrzał cen.
Ogólnie dochody ze sprzedaży praw powoli się kończą, bo od 2022 dostajemy ich coraz mniej, a coraz więcej musimy kupować zza granicy. Już w tym roku na zakup uprawnień do emisji za granicą polski przemysł wyda 40 mld złotych. Wiecej niż dostajemy z
  • Odpowiedz
  • 4
Znowu ta szurska teoria. "Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy".
Jak mantrę powtarzają to ludzie biedni i zakompleksieni. Którzy cieszą się tylko tym, że ktoś inny będzie wiódł takie szare, biedne, nudne życie jak oni.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że PiS jeszcze dodatkowo #!$%@?ł sprzedając m.in. prawa do emisji za miliardy


@kuroszczur: To na tym polega, że masz to sprzedać i wydać - nie można np. tego przekazać za darmo własnym elektrowniom.

Pytanie na co wydać.

I tu "mądre" wykopki napiszą na "modernizację sieci energetycznej" cokolwiek to znaczy...
  • Odpowiedz
  • 2
@little_muffin pracowałem kiedyś u małżeństwa.
dom ponad 320m2
Garaż. Parter , piętro.
Wszystko spoko tylko, że byli bezdzietni i tak miało zostać. A najważniejsze w tym było to, że cała góra domu była zamknięta i nigdy tam nie chodzili.
Powód wielkiego domu.
Bo nie może mieć mniejszego jak somsiad, bo co przeca ludziska powiedzom.
To było z 15 lat temu.
I na tamte czasy mieli kredyt pół miliona.
Gdzie mały domek 70m2
  • Odpowiedz
@nativ: no dokladnie o tym mowie, mentalnosc postaw sie, a zastaw sie, nawet jak czlowiek tego nie wykorzysta i nie potrzebuje. Te 70 m2 to by bylo nawet dla tej dwojki czasem za duzo... No ale :) lepiej ladowac hajs w ogrzanie :) zamiast na wycieczke na Karaiby :)
  • Odpowiedz