Wpis z mikrobloga

@Lipathor: Ceny energii są #!$%@? tylko w Polsce? Ceny śmieci też? Ja wiem, że PiS jeszcze dodatkowo #!$%@?ł sprzedając m.in. prawa do emisji za miliardy, ale jednak sam chory pomysł nie narodził się w głowie Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Cierniostwor: 5000 rocznie to niecale 420 miesiecznie ;) w domu w 3 osobowej w ubieglym roku zuzylem 3300 a nie mialem klimy, bojlera z grzalka etc ;) jak ktos siedzi w domu i nie wychodzi z piwnicy to moze faktycznie duzo...
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Tak może #!$%@?ć tylko albo polityczny, albo klakier. Równie dobrze możesz napisać, że Polska #!$%@?ła z Holandią przez PiS. Koszty śmieci, gazu i prądu są wysokie w całej UE. Twierdzisz, że to wina PiSu? PiS po swojemu tylko wyolbrzymił ten efekt przez swoją nieudolność i marnotrastwo. ETS to nie pomysł PiSu
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: 5000 rocznie to niecale 420 miesiecznie ;) w domu w 3 osobowej w ubieglym roku zuzylem 3300 a nie mialem klimy, bojlera z grzalka etc ;) jak ktos siedzi w domu i nie wychodzi z piwnicy to moze faktycznie duzo...


@100mph: Pracuję zdalnie więc stanowisko komputerowe pracuje cały dzień, do tego kuchenka indukcyjna(oprócz zwykłych rzeczy jak pralka/lodówka/65 calowy telewizor)
140kWh miesięcznie.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Nie zrozumiałeś.
Zgadza się, że zjawisko jest w całej Europie. Ale ja mówię o czymś innym.
Renegocjacja umowy z Rosją na gaz- przed wojną.
Machlojki przy kasie dla samorządów i pierwsze podwyżki wywozu śmieci- przed wojną.
Pierwsze podwyżki za prąd- przed wojną.
Jak klakier zachowujesz się ty powtarzając PiSowa propagandę, że oni nie są winni tylko wojna.
  • Odpowiedz