Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
wyjaśnijcie mi coś, bo nie rozumiem, a szczerze chciałbym się dowiedzieć
nie można zaprzeczyć, że indywidualnie mamy sporo dobrych zawodników (nie muszę się chyba rozpisywać o formie Lewego w Barcy, Świderskiego w Stanach, Ziela w Napoli czy o talentach takich jak Zalewski). może nie mamy wirtuozów na każdej jednej pozycji, ale mamy przynajmniej część zawodników dobrych/solidnych i resztę średniaków. zatem dziwi mnie to, że za każdym razem jak te wszystkie Frankowskie chwalone we Francji i Zielińskie dostające najwyższe noty w Serie A się zjadą na reprę i założą biało-czerwone stroje to nagle zaczynają grać piach.
skąd to się bierze? magia strojów? nie może być za dużo Polaków na boisku? serio, nie ogarniam o co w tym chodzi. dużo z was na tagach sugeruje wpływ trenera. może jestem laikiem i ch** wiem o piłce, ale wydaje mi się, że trener czy to Czesio czy inny nie może mieć aż tak ogromnego wpływu. trenera co ma głupie pomysły można zignorować, przytaknąć, przemilczeć, złą atmosferę w kadrze też można wytrzymać, ale wychodzicie na boisko i gracie co umiecie. nie dla trenera tylko dla siebie i kibiców. tak to widzę, może się mylę.
Pobierz ananasowy - #mecz #pilkanozna #reprezentacja
wyjaśnijcie mi coś, bo nie rozumiem, a ...
źródło: comment_1663878747gWhiij2bS2aLa9hqwY6xZV.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ananasowy: masz paru dobrych, paru słabych, a do tego nie trenujesz za dużo (a treningów nie prowadzi Ancelotti tylko gość, który trenował tylko w Polsce). Zbierasz to wszystko i jest kaszana.
@ananasowy: Bo to jest właśnie pompowanie balonika. My nie mamy dobrych piłkarzy poza Lewym, Zielińskim, Milikiem i może Moderem. Na boisku gra 11 piłkarzy, a nie 4. I to ma być 11 najlepszych piłkarzy z 39mln narodu. Poza wyżej wymienionymi, nasi wirtuozi grają w serie B, dołach serie A i ligue A albo nawet w spadkowiczach z championship xD. To że Frankowski zagrał rok temu dwa dobre mecze w Francji o
To że Frankowski zagrał rok temu dwa dobre mecze w Francji o niczym nie świadczy, to jest przeciętny grajek z mocno przeciętnego klubu.


@SynGmocha89: dobra, ogólnie to masz rację pewnie co do Frankowskiego, ale mała dygresja - Lens zajebiście weszło w ten sezon, solidny kandydat na TOP6 Ligue1, oby utrzymali formę (teraz mają 4 pkt straty do lidera)

druga sprawa - mówisz, że jest pompowanie balonika, tak? to co mieliśmy powiedzieć
Ja już pomijam fakt sukcesu repki w kosza. Fakt, nie ma co porównywać, inne sporty. Ale przecież koszykówka w tym kraju nie istnieje. A chłopaczki spięli dupska, chciało im się i pokazali, że można. No ale to nie można być gwiazdą spalonego teatru tylko za*****alać
@ananasowy: Miras, ale odejmijmy tych najlepszych piłkarzy z reprezentacji i kto nam zostaje? Wymieńmy kilku klubami: Al Shabab (xD), Charlotte FC, Sampdoria, Feynord, Torino, Benevento. Nawet porównując do średniaków Europy, takich jak Ukraina, Szwecja, Szwajcaria, Austria itp kadrowo wyglądamy średnio (jeszcze raz, wyłączając Lewego i Ziela). Poza tym, czy ta reprezentacja kadrowo wygląda naprawdę dużo lepiej niż kadra z takich MŚ 2002 czy ME 2008? Marek Saganowski grał w Southampton a
czy ta reprezentacja kadrowo wygląda naprawdę dużo lepiej niż kadra z takich MŚ 2002 czy ME 2008?


@SynGmocha89: tak, w ofensywie mamy Barcę, Napoli i Juventus, wszystko podstawowe składy. jeszcze raz: nie ma co pompować balonika, ale na miłość boską, do 2002 to nie ma porównania żadnego.