Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MientkiWafel: rikord widioł, lecisz na stop hama!
Weź przyznaj, że dałeś lekko po gazie żeby mieć fajny filmik na wykop. Jakbym ja miał się podniecać tak jak Ty każdym takim (nieważne czy transem czy jakimś łebkiem w beemie, czy starym dziadzie w Tico) to bym już dawno w psychiatryku skończył. Wystarczyłoby puścić nogę z gazu i byście się rozjechali w pokoju. Jesteś dupa, a nie szofer.
  • Odpowiedz
@MientkiWafel: Widać, że bandyta za kółkiem wymusił. Brawo twoja szybka reakcja cudem ocaliła twoje życie. Może to zasługa twojego anioła stróżą. Mam nadzieję, że ta sytuacja nauczyła Cię czegoś i odnalazłeś Boga i tak jak Szaweł stał się Pawłem, tak ty narodziłeś się jako nowy człowiek.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@MientkiWafel Ewidentnie widać, że przyspieszyłeś na pierwszym skrzyżowaniu jak tylko zobaczyłeś, że chce wyjechać zestawem bez zatrzymywania się. Wystarczyło puścić w tym momencie gaz i pewnie nawet nie musiałbyś używać hamulca. Tym bardziej, że koleś zrobił to całkiem dynamicznie. Po co utrudniać sobie życie i stwarzać takie sytuacje?
  • Odpowiedz
@BeatsByDre: ale o co ty masz pretensje, że śmiałem zwiększać prędkość swojego pojazdu? WTF xD jak patrzę na te komentarze to chyba czytam jakąś mentalną kacapię drogową pt. "większy ma pierwszeństwo, CZEGO GO NIE PRZEPUŚCIŁEŚ HURR DURR BUŁKI WĘDLINY"
@JaNo85: siebie skasuj najpierw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@MientkiWafel: po co hamowałes na końcu, trzeba było się w niego #!$%@?, w końcu to ty miałeś pierwszeństwo i byś mu pokazał kto tu rządzi
  • Odpowiedz
@NDSS: bo trzeba hamować jak tylko się da, nie wiesz o tym? i od udowadniania jest policja, a ja tylko staram się dojechać od A do B, niestety przez takich bezczeli nierespektujących przepisów robi się to coraz bardziej uciążliwe
  • Odpowiedz
@MientkiWafel To Ty gościu wrzuciłeś tutaj filmik i masz problem, bo ktoś tłumaczy Ci jak uniknąć takiej sytuacji. Owszem czytasz takie komentarze, ponieważ bardziej niż kierowca zestawu Ty pokazałeś swoje #!$%@? zachowanie. Dlaczego wcześniej nie mogłeś zwiększyć prędkości? Może gdyby tamten kierowca zobaczył, że jedziesz szybciej nie próbowałby wyjechac od razu? Wyjechałeś chwilę wcześniej z jakiejś bocznej drogi? Może wrzucisz troche dłuższy filmik i przekonamy się czy przypadkiem nie śmiałeś zwiększyć prędkości
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jeżdżenie w Polsce to dżungla. Widać, że kultura na drodze to dalej marzenie ściętej głowy.
Wyobraź sobie, że zanim gostek wjechał na skrzyżowanie to zanim rozbujał tą bude, by ruszyła to już 2 sek wcześniej wciskał gaz, a w automacie to i z 3-4 sek może wyjść zanim zatrybi skrzynia, a w tym czasie byłeś jeszcze daleko, daleko.
Na zachodzie jazda ciężarówką to przyjemność i takie sytuacje są nie do
  • Odpowiedz
@MientkiWafel Chociaż nie ma dźwięku to jestem również pewien, że gdyby nie Twoje trąbienie to koleś podniósłby rękę w podziękowaniu czy przeproszeniu i każdy pojechałby w swoją stronę zapominając o sytuacji
  • Odpowiedz
kierowcy zestawu również Ty pokazałeś swoje #!$%@? zachowanie


nie da się inaczej tego skwitować niż XD

Dlaczego wcześniej nie mogłeś zwiększyć prędkości?


@BeatsByDre: masz wcześniej

Może gdyby tamten kierowca zobaczył, że jedziesz szybciej nie próbowałby wyjechac od razu?


Typ widział już dużo wcześniej, że jadę i to z szybkością zbliżoną do maksymalnej dozwolonej i nie zamierzam nigdzie skręcać. A mimo to olał i pojechał w myśl zasady "duży może więcej". On
MientkiWafel - > kierowcy zestawu również Ty pokazałeś swoje #!$%@? zachowanie

nie...
  • Odpowiedz