Wpis z mikrobloga

@Hipodups: @AbaddonLincoln: @DobryDzienDobry: @kubas89: a jeszcze czeka na właściwy moment ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś dostałem, zapomniałem o nim i tak sobie leżał w pudełku. Teraz znajomy mi na niego zwrócił uwagę.

Tak na dobrą sprawę, to te produkty powinny mieć gwarancję na szczelność opakowania. Jak opakowanie jest szczelne, to on nie ma bardzo prawa się zepsuć. Mogą cukry się wytrącić/skrystalizować i w sumie
jagodowy_krol - @Hipodups: @AbaddonLincoln: @DobryDzienDobry: @kubas89: a jeszcze cze...

źródło: comment_1663834760HkWgSVfNYG2qQhrXyYZpx5.jpg

Pobierz
@jagodowy_krol: racja 15%. Ale wychodzi 3,64 za żel bez przesyłki. ~25zł za 7 szt. Darmowa powyżej 250zł. Z lokalnymi kumplami zawsze można zamówić, my tak robimy 2x do roku, bierzemy rzeczy z promo w kilka osób, darmowa wysyłka + kupon via i wychodzi fajnie cenowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: @Hipodups:
Ja się zgadzam, że jak się weźmie na 6 osób, to ok. Że jak coś to cośtam, tylko mówię że w tym konkretnym przypadku można kupić 1 opakowanie taniej. Nie szuka się wtedy najtańszego, bo zamiast za 35 lepiej znaleźć za 41 ze smartem. Bez kombinacji, bez sketchy terminu itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)