Wpis z mikrobloga

duży kryształ na biurku, #!$%@? dobry... 2 piwa, 2 sety. KFC w drodze chociaż nie wiem po #!$%@?. Zgniła kawa w kubku też stoi, którą zostawiłem tutaj w piątek chyba. Ja #!$%@?. Teraz już jestem sam i tylko łzy mi sie cisną do oczu, że jestem takim śmieciem. Jedyne marzenie które miałem #!$%@?ł flixbus do którego nie mogę napisać reklamacji bo jestem porobiony i #!$%@? od 5 dni i to odkładam. Kiedy zostaje sam to zawsze pojawiają się wyrzuty sumienia. Nienawidzę tego kim jestem i tego co robię. Jest mi #!$%@? przykro. Wstyd. #alkoholizm #narkotykizawszespoko #narcyzm
  • 33
@zwykly_ktos: ja #!$%@?, współczuję Ci chłopie z całego serca ()
Ogarnij się dzisiaj, odstaw kryształ i alko żeby jutro mieć trzeźwy umysł i pisz reklamację a jak trzeba to nawet idź na drogę sądową, jazda z #!$%@?. Dojedź ich tak żeby Ci się kasa zwróciła z nawiązką, możesz nawet skorzystać z pomocy prawnika (to bym zalecał do walki z takimi korpo).
@loplop: @cowboy9wer9wesd: Nie wiem, mam wam wysłać zdjecia biletow i zdjecia z dworca zebyscie sprawdzili geolokalizacje z metadanych i sobie to potwierdzili? XD Tak, miał się tam zatrzymać jednak na trasie która obejmuje 5 miast w Polsce moje jest najmniejsze. Autobus był opóźniony o 74minut, może kierowca stwierdził, że na tym zadupiu i tak nigdy nikt nie wsiada i grzał dalej? Tego nie wiem i Pan z infolinii też nie
@zielenbordowa: no napisałem, że bym nie jechał bo byłem zajechany ostro. Po wypiciu wódeczki i podbiciu promili wszystko wrocilo do normy. Nie musze ci tłumaczyć jakie ludzie maja chęci na kacu bo doskonale wiesz. Piłem i ćpałem bo to miał być mój #!$%@? urlop i się bawiłem. Mimo, że sobie #!$%@?łem, że nie mam siły tam jechać to się #!$%@? spakowałem, ogarnałem wszystko i byłem na #!$%@? dworcu. Normalny nie jestem