Wpis z mikrobloga

@kreanz: patrzcie na minę Stanowskiego jak Borek mówi na początku o podsumowywaniu i punktowaniu "misiów" xD On już wie jak to się skończy - może i Borek się zbłaźni, ale będzie kesz, sałata, sianko, bo się będzie klikało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kreanz: sami oglądacie te ich gówniane programy, nabijacie im wyświetlania a potem wielkie halo. Ci ludzie nie mają nic konkretnego do powiedzenia, #!$%@?ą banały. Ważne żeby zgadzały się $$$ na koncie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@kreanz: trochę głupia logika w tym co mówi boras. Jak to nie można oceniać komentatora? Jeśli nigdy nie komentowałem meczu to nie mam prawa ocenić pracy komentatora? Czyli np nie mogę powiedzieć że Kaziu Węgrzyn jest słabym komentatorem jeśli jego przeciętne zdanie brzmi "yyyy no ładne podanie taaaa khyyy"? xD Idąc tym tokiem rozumowania to boras nie może komentować piłkarzy na boisku bo nigdy profesjonalnie w piłkę nie grał i #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kreanz: #!$%@? jak potłuczony, no ale czego oczekiwać od borasa, to zwykły tłuk jest i gdyby nie fafulenie do mikrofonu to pewnie by przy taśmie klepał w zakładzie, bo na wiele więcej gościa nie stać. Ani rozumu, ani charakteru, za to w gębie taki mocny, jakby cały świat dźwigał na swoich barkach.
  • Odpowiedz
@kreanz: od czasu Czesia na selekcjonerze nie oglądam tych patalachow i widze, ze nic się nie zmieniło xd Po co to wrzucasz i im robisz zasięg, #!$%@? im w dupe
  • Odpowiedz