Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma doświadczenie ze sprzętem AGD Toshiba? Rozważam zakup pralki: https://www.oleole.pl/pralki/toshiba-tw-bl80a2pl-wk.bhtml

Czy sprzęt jest wart zakupu? Do tej pory miałem Electrolux, ale bęben zaczyna mocno hałasować przy wirowaniu, a łożyska są niewymienialne. Wcześniej musiałem naprawiać w niej płytę główną programatora.
Z tego co czytam Candy i Beko można sobie odpuścić. W grze zostaje więc Electrolux, Toshiba i może AEG (ale trochę za głęboka i sporo wyższa cena).

#agd #pralka #elektronika #zakupy #remontujzwykopem
  • 6
@mathmed: dziś wszystko jedno gowno. Kupiłem kiedyś AEG, najdroższa z wsadem od góry jaka była w sklepie (tyle miałem miejsca w łazience, a akurat byłem przy kasie wiec stwierdziłem ze zaszaleje) i po tygodniu poszła na reklamacje.

Bierz to co ma najdłuższa gwarancje tak naprawdę (jak będzie opcja przedłużenia za grosze to przedłużaj maksymalnie ile się da), najmniejszy pobór prądu i najcichsza.
@mathmed: z toshiby miałem telewizor. Sprzęty oni raczej maja budżetowe (kiedyś chyba wydawały się lepsze bo mieli fajna serie laptopów, które #!$%@? się bardziej niż Sony Vaio xD)

Działa do dziś, choc nie był to szczyt technologiczny. Ot telewizorek.