Wpis z mikrobloga

@Kasahara: dzieki za rade, cos jeszcze powinienem wiedziec? to taka uniwersalna dawka? nie umre od tego? bo tam mi pisali ze moge od tego umrzec I rownie dobrze moge zaczac od trenbolonu.
@bydlo: zacząć sobie od 10 Ww na 1 UI insuliny jak będzie git to zmiejszać do 9/8/7... mieć przy sobie jakieś żelki in case. Znać rodzaje insulin ich peak, onset i kupić odpowiednią ;]
@Kasahara: I może "zepsuć" jej postrzeganie przez jegomościa przy takim stosowaniu, a nie o to chodzi w jej wykorzystaniu. Z resztą jak już ktoś się chce w to bawić to lepiej od razu uświadomić o potrzebie badania cukru i dobierania ilości iu pod obecny rozkład ww a nie na odwrót. Już przy ~4 jednostkach idzie wynieść świetne benefity przecież
@Poemat: ja wiem mi tego nie musisz mówić, równie dobrze można sobie bić ja na czczo jeśli chce się uzyskać benefity. Nadal uważam, że to ok zalecenie dla kogoś z takim pytaniem co nawet o #!$%@? nie wie o co chodzi i nie będzie chciał się dowiedzieć a jedynie #!$%@?ć. Istnieje mały procent szans, ze gdybym się rozpisał, ktoś by coś z tego wyniósł i potrafił to wdrożyć łącząc kropki. Może