Wpis z mikrobloga

Rozmowa ze starym pisowczykiem - wungla ni moge kupić ojojoj jaki ja biedny
A pamiętasz na kogo głosowałeś? xD
NIE K00RWA NA PEŁO MIAŁEM GŁOSOWAĆ TAK?!?!?!

Szczerze jest mi szkoda normalnych ludzi którzy mają ten problem z węglem, ale z zatwardziałych dziadów pisowców (czesto januszowe samce alfa xD) to wręcz ryczę ze śmiechu

A do pisowców obecnych tutaj nie martwcie się, będę się za was modlił do matki boskiej testovironskiej, najważniejsze że p0lska wolna od lpgt!!!!!!!!!!11

#polska #chlewobsranygownem #wegiel #pgg
  • 16
  • Odpowiedz
@potezny_papiesz: Chcesz powiedzieć, że jakby głosował za po, ko, lewicą, czy innym psl - to tej sytuacji by nie było? Rudy by z germańcami putina by dalej furtrował, czy co?????


@podatnik_fundator: czy naprwdę wam głąby trzeba listować za każdym razem co piss zrobił źle?
Człowiekowi aż nie chce się powtarzać...
pisowcu, kryzys węglowy sam sobie pis zgotował. Dlaczego?
- bo jak idioci w kwietniu ogłosili embargo na węgiel, gdy reszta UE w sierpniu. Straciliśmy 4 miesiące na robienie zapasów z ruskiego węgla
  • Odpowiedz
Jak oczywistość? Na razie widzę, że jesteś jakimś pieniaczem, który obarcza pis za ten stan rzeczy z opałem i nie potrafi nawet na proste pytanie odpowiedzieć, skąd pewność, że za rudego opał by był.
  • Odpowiedz
- bo jak idioci w kwietniu ogłosili embargo na węgiel, gdy reszta UE w sierpniu


@FrasierCrane: No tak, czyli mieli futrować wojnę putlera jeszcze dłużej i tak każdy by patrzył na każdego, że jeszcze nie, jeszcze nie... aż by się okazało, że jak niemiaszki byśmy do końca czekali i nie zauważali, że pieniądze idą na mordowanie innego narodu? Może inni po czterech miesiącach dali, bo im było głupio, że PL
  • Odpowiedz
@potezny_papiesz a ja sądzę że PO u władzy nic by nie zmieniło, atomu Polacy nie dają postawić bo Czarnobyl wolololo, nie jesteśmy samowystarczalni, jesteśmy energetycznie uzależnieni + unia nie pozwoli nie zamykać kopalni
  • Odpowiedz
No tak, czyli mieli futrować wojnę putlera jeszcze dłużej i tak każdy by patrzył na każdego, że jeszcze nie, jeszcze nie...


@podatnik_fundator: no tak, dzięki naszej szlachetnej postawie jak widać wojna się skończyła. Pokazaliśmy putlerowi, ho ho.

że pieniądze idą na mordowanie innego
  • Odpowiedz
chłop Ci wypisał co źle zrobili Twoi wybrańcy, a Ty dalej swoje. Fanatycy PiS to jednak mają siano zamiast mózgu.


@mlody_kanonier: Tak? Mam się odnieść do wszystkich punktów tego typa, który pisze jakieś wywody "z dupy", poparte faktami "eksperta od wszystkiego"? OK, to zaczniemy:
  • Odpowiedz
NIE K00RWA NA PEŁO MIAŁEM GŁOSOWAĆ TAK?!?!?!


@potezny_papiesz: ciekawe czy jak zatrudni np. kogoś do remontu łazienki i ten ktoś to #!$%@? to zamiast powiedzieć, że jest #!$%@? kłóci się, zę ktoś inny też by to #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: wy tam macie jakieś kryształowe kule czy gorącą linię do Człuchowa w tych domach partyjnych? Wy pisowcy zawsze wiecie co byłoby za peło. Nie ma to jednak żadnego znaczenia bo to PiS rządzi i PiS niszczy Polskę. Opozycja - PO, KO czy inne wynalazki - jest słaba i nie ma żadnego pomysłu na ten kraj. Ale to papruny z pisu są odpowiedzialne za obecny burdel. W normalnym kraju, jeśli
  • Odpowiedz
najpierw piszesz , że nie mogliśmy wziąć węgla z Białorusi bo embargo, a chwile potem leci tekst, że ze starych umów trzeba się wywiązywać


@KrasnalzEg: Jeżeli nie rozumiesz jak przebiega linia podziału pomiędzy wywiązywaniem się z umów z cywilizowanym światem, a odcięciem gospodarczym od agresorów napadających na inny kraj, to nie ma sensu z tobą dyskutować. Narka
  • Odpowiedz