Wpis z mikrobloga

Zacząłem przygodę z #wiedzmin3 na #pcmasterrace no i jestem zdziwiony i kilka rzeczy mi nie pasuje xD
Myślałem, że za każdego pokonanego stwora będzie EXP, ale nie ma czegoś takiego. Jak mam wbijać poziomy w takim razie?
W Białym sadzie, pierwszej lokalizacji są umieszczone na mapie znaki zapytania. Odwiedziłem wszystkie, ale też jakoś specjalnie dużo EXPa nie zdobyłem.
Mam też rozkminę z tą tablicą ogłoszeń xD
Spodziewałem się, że tam będą questy od lokalnych mieszkańców gdzie mogę zarobić Oreny czy zdobyć unikalne rzeczy/receptury. Tymczasem podchodzę do tablicy, zbieram kartki które tam wiszą i co? Nic. Żadnego questa. Jak w takim razie robić te poboczne misje?
Mam Wiedźmina ze wszystkimi DLC ze Steama.

#wiedzmin #grykomputerowe
  • 14
@mkk141: zapytajniki na mapie to lokacje w których możesz znaleźć jakieś itemki na sprzedaż lub czasami jakiegoś małego questa. Ogólnie jest tego w całej grze od cholery i wszystkich i tak nie odwiedzisz. Z tablicy ogłoszeń dostajesz misje które najczęściej znajdują sie w kategorii zlecenia na potwory, dostajesz za nie expa i oreny. Jak jestes pierwszy raz w nowej lokacji lub przy nowej tablicy ogloszeń to bierz od razu wszystkie misje
@mkk141: poczekaj aż dotrzesz do Velen i Novigradu. Ostatnio też pierwszy raz zacząłem grać w w3 i nastukalem 20 godzin bez ruszania wątku głównego. W Velen w każdej wsi są interesujące questy.