Wpis z mikrobloga

@Otsego_Amigo: @sbcs: Tak jak lubię necro, tak smoki to tam jest kurna szklana armata, tylko ktoś #!$%@?ł w ekselu i zamiast szkło wpisał gówno i tak pojechało na produkcję.
Wymagają rtęci która jest w cholerę rzadka w porównaniu do klejnotów czy krzyształów, mają słabe staty w porównaniu do innych jednostek, a żeby siadło postarzenie, to musisz zrobić bohaterem 3 kółka dookoła mapy, znaleźć graala i postawić posąg legionisty i jeszcze
@Otsego_Amigo: widmowy smok ma umiejętność postarzenie ,która przydaję się w walce przeciwko 7 lvl'owym jednostkom. Taki tytan po postarzeniu ma 150 hp i jest łatwym celem dla rycerza która może walnąć double dmg
Po za tym na mapie XL w późnej fazie gry jak ma się kilka bastionów czy lochów to zbiera się tam zalegające smoki i przerabia na kościane przez co jest ich dużo więcej.
Po za tym grając np.
widmowy smok ma umiejętność postarzenie ,która przydaję się w walce przeciwko 7 lvl'owym jednostkom. Taki tytan po postarzeniu ma 150 hp i jest łatwym celem dla rycerza która może walnąć double dmg


Szans na tę umiejętność jest niska, a atakując inne jednostki 7 lvlu narażasz się na kontrę i stracenie tych słabych smoków. Ulepszona jednostka, a ma mniej defa niż czerwony czy zielony smok XD

Po za tym na mapie XL w
Cały zainwestowany hajs psu w dupę, bo potem go rozpieprza cokolwiek w zwarciu.

Za to możesz zamówić kilka ulepszonych wampirów i rozpieprzyć większość żyjących jednostek.


@tellet: kiedys pykalem mapke jakas, i by wyjść z biomu musiałem dość pokaźny stack rozwalić. Próbowałem rozegrać tak by nei stracić pół armii ale było cieżko bo nie miałem mass slowa + tylko 1 archer.
Jak ogarnałem to na perfie? Zostawiłem cały stock oprócz wampów na