Wpis z mikrobloga

@Beszczebelny: Dokładnie, u mnie tak samo było, miałem artykuł na stronie głównej ze strony, którą polubiłem, a później kilka reklam. Z tego też powodu usunąłem konto na FB i Instagramie, bo z tego nie dało się korzystać. Messengera szkoda, ale mam też telefon i zapisanych wszystkich najważniejszych znajomych, więc nie musiałem się przejmować.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: tak i to jeszcze ewidentnie sprawdza czy wcześniej scrolowałes. Jak olewałem facebooka to miałem z 1 taki post, który na dole strony mi majaczył. Jak ostatnio pare stronek dodałem to nagle jest tego dziesiątki.

Chyba znowu musze #!$%@?ć stamtąd xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Dokładnie, raz szukałem coś z Marvela to teraz mam 90% facebooka #!$%@? jakiś memami, grupkami i innym szrotem związanym z komiksami, super bohaterami itd. Już jakiś czas temu było nawalone reklamami, teraz na przemian reklamy i jakaś raz wyszukana tematyka, nic więcej.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny ja tak mam od kilku miesięcy. FB stracilł sens


@NiezajebywalnyNiesporczak: FB tylko dla messengera i kontaktu z rodziną / znajomymi i ewentualnie jakieś grupy, typu rodzinna miejscowosć, ale ja sie nawet z takiej wypisałem, bo moderacji brak i ciągły spam jakimiś szmatami / meblami na sprzedaż, które nikogo nie obchodzą i trzeba scrollować dla jakichś wartościowych treści

Zresztą nawet strona z ofertami do IT zaspamowana jakimiś filmami przez Hindusów. Nie
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: gdyby to było coś co mnie interesuje albo miało związek z tym co przeglądam to możnaby zaakceptować takie coś, ale mi się z dupy zaczęły pokazywać posty z jakimś anime i innymi chińskimi bajkami których nigdy palcem nie tknąłem ¯\_(ツ)_/¯ nawet sprawdziłem czy kiedyś nie polajkowałem czegoś przypadkiem, ale nie
  • Odpowiedz
@Beszczebelny Ja to już od paru ładnych lat korzystam tylko z messengera. W 2010 jak założyłem konto na fejsie to było coś nowego dla mnie. Będąc nastolatkiem interesowało mnie co wstawiają znajomi i przeglądanie fanpejdży. Dzisiaj jednak mam to wszystko autentycznie w dupie, bo i tak połowa tablicy pewnie jest zawalona zdjęciami czyiś gówniaków xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: na Facebooku nie siedzę za dużo, ale jak ostatnio włączyłam sobie 4h "wywiadu" na YT to myślałam, że oszaleję. Co kilka minut reklamy i to takie, których nie można usunąć po kilku sekundach, tylko czekasz aż łaskawie się skończą. Masakra.
  • Odpowiedz