Wpis z mikrobloga

@Panpompkaa: A bo ja wiem? Chłop i tak ma to wszystko gdzieś, bo jest adminem na perfumowychdebilach i wprowadzi cenzurę, już sam post zleciał. Nie pierwsza aferka, że użytkownicy są ruchani bez mydła przez pewne osoby, a co gorsze chyba niektórym się to podoba...
  • Odpowiedz
@bukimi: Wypraszam sobie! Nie raz kupowałem od mirków z tagu, czy innych osób z fb i nigdy nie miałem problemów.
A powyższy Pan nie jest żadnym randomem, tylko administratorem licznej grupy sprzedażowej na fb i ma na koncie wiele wałków cenowych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dawid131: zorientuj się jak to dziala, nie jest to takie kolorowe jak myślisz. Nie wiem kupisz se konsole która będzie #!$%@? ale w opisie git, więc olx uzna sprzedającemu rację bo konsole otrzymałeś.
  • Odpowiedz
@guru8: Trochę gniję z tego, że bezpieczniej i taniej kupić od anonimowych userów portalu ze śmiesznymi papieżami, niż z grupki FB, która w teorii jest moderowana, a ludzie podpisują się własnym nazwiskiem.

Po drugie, co trzeba mieć w głowie, żeby próbować skroić drugą osobę na kilka dyszek? xd

Przecież jakby mi brakło perfum do rozlania, to bym przeprosił gościa, zaproponował może jakąś inną odlewkę, a jak nie, to odesłał hajs,
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@theicecold Podejrzewam, że Szanowny Pan chciał kliknąć odpowiedz, a przez przypadek nacisnął usuń (,)

@kezioezio Po prostu dla niektórych lepiej zrobić z siebie szmatę za parę groszy, niż przynać się oficjalnie do błędu. Generalnie nie było tematu chłop jest czysty, zarobił dniówkę przeciętnego robola ale dalej jest Panem rozlewającym niszę z przebitką na której więcej zarobi. Sytuacja analogiczna do osób zarabiających grubą kasę legalnie, ale ciągnących
  • Odpowiedz
Trochę gniję z tego, że bezpieczniej i taniej kupić od anonimowych userów portalu ze śmiesznymi papieżami, niż z grupki FB, która w teorii jest moderowana, a ludzie podpisują się własnym nazwiskiem.


@kezioezio: Jest sporo grup na fb - nie tylko perfumowych - które udają grupy zainteresowań / pasjonatów, a w rzeczywistości służą kilku osobom, z reguły ich adminom ( ͡° ͜ʖ ͡°) do handlu i/lub naciągania
  • Odpowiedz