Wpis z mikrobloga

Jakbyście chcieli wystawić jakieś ogłoszenie za darmo - np: samochód na sprzedaż, to zapraszam na nowo otwartą stronę: SellManiak.pl

Niebawem ruszamy (tak oficjalnie). Ogłoszenia są w pełni darmowe, w przeciwieństwie do OLX / Otomoto.
Każde nowo utworzone konto otrzymuje 30 punktów (równoznaczność 30 zł) na wyróżnienie swoich ogłoszeń.

ps. Nie trzeba tworzyć konta, żeby dodać ogłoszenie, natomiast warto - m.in po to, żeby móc edytować ogłoszenie, czy właśnie, żeby otrzymać te 30 punktów na wyróżnienie ogłoszeń. Ta promocja trwa do 05 października! =)

#ogloszenie #sprzedam #kupie #wynajem #samochody #motoryzacja #nieruchomosci
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: @dolchus: szerlok.pl zmienił nazwę na tablica.pl (zanim kupiło ich olx) dokładnie z powodu problemów użytkowników nie wiedzących jak zapisać nazwę

Także jeśli jeszcze nie kupiłeś domeny z jednym L w nazwie to zrób to TERAZ
@elf_pszeniczny: napisałem w poprzednim wpisie, właśnie :p

Mamy również zaplanowaną werbalną formę reklamy - więc w tym celu również wykupiłem domenę, z jednym "l", żeby starsze osoby, niekoniecznie dobrze znające język angielski również mogły trafić na stronę.
W zasadzie to i tak zdziwiłem się, że jest tu tak pozytywny odbiór. Spodziewałem się że będzie parę osób, które będą chciały studzić entuzjazm, jeszcze przed oficjalnym startem, nie znając całego planu, którego nie jestem w stanie tu opisać.

Mimo wszystko dzięki za komentarze i za niektóre subiektywne opinie, z których postaram się coś wyciągnąć. Natomiast pisanie komuś kto jeszcze dobrze nie zaczął, że to na pewno nie wyjdzie, jest strasznie dziwnym
@Yakooo trzymam kciuki! Były różne alternatywy, ale Polacy chyba lubią płacić (i to dość sporo w przypadku motoryzacji) za ogłoszenia... Oby tym razem się udało.
@dobrymarcin bardzo dużo software house ma pewien core i sprzedaje go hurtowo, natomiast zamierzamy go przerobić po czasie. Już nasza apka ma troszkę więcej funkcjonalności niż wspomniane oyh, np dzielnice ;)

A oyh chyba obecnie leży jajkami do góry, a chciałem sprawdzić parę kwestii.