Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z polakami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle polski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy polskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ polak nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko pisowcom.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko #pdk #wszyscypolacytopisowcy #bekazpisu
  • 27
  • Odpowiedz
  • 257
@afromort dobrze myslisz, rob wszystkie punkty na raz to cie szybciej #!$%@? z pracy i wszyscy odetchna z ulga bo nie nadajesz sie do pracy z ludzmi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@afromort: Słabe. Pomijając już że porównałeś PiS do Putina, to powiedz mi jak z tymi demonstracjami antywojennymi w Rosji? Bo chyba pamiętasz, było trochę tych demonstracji przeciw PiSowi.

Naprawdę tak szkoda Ci ruskich? Tych ruskich co mają W DUPIE ZBRODNIE WOJENNE dokonywane przez ich rodaków na wojnie, którą wywołali?
  • Odpowiedz
@ipkis123: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8392916,rosja-protest-przeciw-wojnie-zatrzymania.html

Jeśli uważasz, że każdy Rosjanin = ruski co ma w dupie zbrodnie wojenne to polecam jakiś kurs linczowania na podstawie chłopskiego rozumu. Jest wielu Rosjan, którzy nie popierają wojny i wspierają Ukrainę i Ukraińców. Jeśli traktujemy wszystkich tak samo, to czym my się różnimy od nich?

Każdemu ruskowi co popiera wojnę #!$%@? w dupę, każdemu Rosjaninowi, który sprzeciwia się wojnie szacunek. W Polsce na proteście dostaniesz pałką w łeb,
  • Odpowiedz
@afromort: Być może żyjemy już w świecie postprotestacyjnym ¯\_(ツ)_/¯. Nie da się obalić władzy z ulicy jak kiedyś. Za dawnych lat carscy żołdacy część protestantów rozstrzelali, ale część uciekła do domu by planować przewrót następnego dnia. Teraz z nową technologią rozpoznawania twarzy i głosu może to już nie być możliwe. Ktoś kto ma prawdziwą władzę musi zaproponować komuś z rosyjskiej wierchuszki Żelazny Tron w zamian za pozbycie się Putina. Jak wiemy
  • Odpowiedz