Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@strfkr: Skoro tylko taką krytykę widzisz to musisz mieć w jakiś sposób ograniczony dostęp do informacji. Pewnie sam nie chcesz widzieć innej krytyki bo nie pasuje ona do twojej bańki i zwyczajnie ją wypierasz.
Poza tym nawet ci co krytykują produkcję za to co napisałeś (czarny/lgbt/kobieta) w większości nie mieli by nic przeciwka czarnemu/LGBT/kobiecie gdyby nie to że wszyscy bohaterowie aktualnie muszą być z tego szacownego grona i co ważniejsze producentom
@CheSlaw:

https://www.wykop.pl/link/4109367/przyjaciele-uznane-za-seksistowskie-homofobiczne-i-transfobiczne/


No wszedłem i gdzie tam ktoś narzeka na to, że w "Friends" jest transfobia/rasizm/seksizm? Bo ja widzę tylko, że OP i cała reszta narzeka właśnie na te okropne lewactwo. Udowodniłeś to co napisałem - na wykopie jedyna panującą opinia to zupełne przeciwieństwo tego co sobie ty czy OP wymyśliliście. Gratulacje xD

dziwne, bo za każdym razem jak widzę ból dupy o jakiś film/serial, to jest on wywołany tym, że któryś bohater jest czarny/lgbt/kobietą


@strfkr: Bo to prawacka metoda robienia piruetów. Zesraj się o coś, oskarżaj o to kogoś innego, rób o tym gówno mema a potem wyjaśniających ciebie banuj a na końcu zesraj się, że to wina lewactwa. XD