Wpis z mikrobloga

@Andromeda_YT ojej, ale zaszczyt, zostałem zauważony :D Czy można w związku z tym poprosić o więcej materiałów w stylu tego z rozmowy ze "zwykłymi Rosjanami"? Chodzi mi o ten z rodziną poległego żołnierza z Syberii. Propaganda trochę męczy momentami a oglądanie takich smutnych codziennych ludzi to złapanie oddechu. Oczywiście nic nie narzucam nic nie sugeruję i wiem że kontent zależy od tego co akurat się trafi ale po prostu to był pierwszy
@Andromeda_YT swoją drogą masz super radiowy głos do słuchania. Myślałaś o nagrywaniu podcastów, czytaniu historii, książek, opowiadań. Niekoniecznie związanych ze wschodem geopolityką i ekonomią? Ot nagrywki szarej myszki dla anonków () XD Serio mega się Ciebie słucha i w niektórych materiałach jest zdecydowanie za mało Twoich wstawek. A może jakieś ASMR XD albo czytanie creepypast w klimatach związku radzieckiego, czarnobylskiej zony, szpiegów zimnej wojny jeju
@Andromeda_YT Bo to jest ogólnie tak. Jak głos Skabiejewej mnie niemiłosiernie #!$%@? tak Twój mnie nieziemsko uspokaja, jest wręcz anielski, kontrast zupełny. Balans na filmikach zachowany XD
@Andromeda_YT a i oczywiście żebys mnie źle nie zrozumiała. Chodzi mi o przyszłość kanału kiedy skończy się wojna (wszyscy byśmy chcieli żeby się skończyła ale niestety będzie się to wiązało z pewnym spadkiem popularności Twojego kanału co będzie pewne :/). Kiedy nie będziesz miała pomysłów na odcinki itd. wiem oczywiście że na Q&A mówiłaś o tym że pomysł na kanał był taki żeby opowiadać historie o ZSRR, PRL i ogólnie rosyjskojęzycznym wschodzie.
@Absydion: hahaha, dzięki! Głosu radiowego raczej nie mam, po prostu chytrze zestawiam siebie z Sołowjowami i Skabiejewami, dlatego masz wrażenie, że jest lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy skończy się wojna, będę nadal śledzić rusosferę i wycinać co ciekawsze wywiady i informacje. Raczej reżim aż tak szybko nie padnie. Wiadomo, nie będą to setki tysięcy wyświetleń, ale myślę, że poziom 20-30k będę w stanie utrzymać na dłużej