Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
#atencyjnysmuteczek (mój tag - można blokować)

Dobry wieczór,
od jutra tydzień drugiej zmiany. W sumie dawno nie siedziałam po nocach. A czasem fajnie sobie tak po prostu posiedzieć i pooglądać filmy czy cokolwiek. Kiedyś byłam nocnym markiem, ale gdy się pracuje to ciężko zarywać nocki, przynajmniej ja wybieram zdrowy tryb snu.

Muszę się wypowiedzieć na temat tego filmiku z Krosna. Oby tylko się to nie odbiło na psychice chłopców. Każdy będąc młodym robił głupoty, tylko trzeba pamiętać, że w internecie nic nie ginie, a dwa teraz nie trudno o viral przy TikToku.
Chłopcy sobie zażartowali tylko wkrótce to dojdzie do nauczycieli, rodziców i tak dalej. Niektórzy będą się śmiać, inni będą dokuczać. Wiadomo, wszystko zależy od psychiki chłopaków, ale oby skoczyło się to na śmiechu.

Zauważył, że odkąd smaruję się tymi kremami, tonikami, piankami, żelami i esencjami to moja twarz wygląda znacznie lepiej, choć wcześniej nie narzekałam bardzo. Ale teraz poprawił się jej wygląd w sensie nawodnienia, nawilżenia i tak dalej. Dalej jestem zdania, że da się żyć bez makijażu, bo Nasza naturalna skóra jest ładna, jeśli się o Nią zadba.

Trochę się stresuję studiami i powrotem na nie, ale powinno być dobrze. Mam OCD i boję się liczby 4, a dostałam grupę z numerem 4 i teraz trochę się tym też stresuję.

Ogólnie pewnie te tygodnie będą stresujące.

Polecanko:

Turlaj Klopsa - wegańskie jedzenie, ale za 22 złotych można się najeść i bardzo smaczne!

Lody Manhattan karmelowo-czekoladowo-orzechowe są pyszne i 1.4l za 17 złotych!

22 września w Biedronce będzie poduszka ortopedyczna za 25 złotych, ja będę testować ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chcę tutaj robić wkrótce takie wpisy polecankowe z Krakowa, sklepów i tak dalej (ʘʘ)

Miłego i spokojnego poniedziałku ()
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag - można blokować)

Dobry wieczór,
od ju...

źródło: comment_1663533661wKCEptZx5k2BUXqjt3sUj2.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: to jak już jesteśmy przy temacie skin care to zarzuć jakimiś markami, wiadomo że na każdego podziała coś innego, ale może jest co szczególnie polecasz

z manhattanów polecam truskawkowo-waniliowe, najlepsze lody na świecie chociaż trochę trudno dostępne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smuteczek2000s:

Każdy będąc młodym robił głupoty


Głupota to np. kraść znaki drogowe albo popijać wódkę energetykami.

Obciąganie żulowi za flaszkę to #!$%@? i brak szacunku do samego siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ahlo: no nie wiem, np ja? U nas to szczytem było podać piłkę takiemu #!$%@?, 2x widzieliśmy jak się #!$%@?ł przy próbie strzału, to się baliśmy, że chłop się połamał.
  • Odpowiedz