Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4: Przesiadłem się z takiego do Opla z milionem przycisków i kurde tęsknię. Wszystko się obsługiwało na ślepo bez odrywania wzroku i bez zdejmowania rękawiczek . Porkętła w radiu też genialna sprawa bo w korku trzymając dźwignię zmiany biegów wystarczyło majtnąć palcem wskazującym by podgłośnić ściszyć, zmienić stacje generalnie obsłużyć radio. Może i carisma ale pod względem ergonomii i wygody wnętrza Szwedzi naprawdę zrobili robotę sztos.
@F1A2Z3A4: To jest 99r. Wcześniejsze miały inne, większe pokrętła od nawiewu i inny tunel środkowy w którym były przełączniki elektrycznych szyb. Co śmieszne przełącznik od szyb przednich był też w drzwiach.
@SerTrapistow: Była straszliwa posucha a trafił się Opel w dobrych piniondzach (wynagradzających to wszystko). V70 D5 drogie V60 D5 też drogie poza tym większość sztuk wymagała sporego wkładu. Była jedna fajna T5 ale cytując klasyka byłem "pi3da a nie skoczek" Jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie. Patrzę na Vki ale ceny dosłownie #!$%@?ło
@boci4N: ogólnie volvo są strasznie ciasne wg mnie. Nawet stare S80 nie grzeszy ilością miejsca w środku, a ma prawie 5 metrów długości. W porównaniu z konkurencją to nie ma porównania xD