Wpis z mikrobloga

I jak trafi się nudna postać, to musisz się z nią męczyć.


@Ignite: I GTA 6 będzie pierwszą częścią, w której potencjalnie będzie trzeba grać nudną postacią? Bo wydaje mi się, że seria cierpiała już na ten problem. Gra jeszcze nie wyszła, ale ty już wiesz, że kobieca postać, jeśli taka się pojawi, będzie nudna.
  • Odpowiedz
@Biackciss: Gdzie powiedziałem, że na pewno będzie nudna? Serio, czytaj ze zrozumieniem. Po prostu ludzie mają takie obawy na podstawie np. filmów, w których na siłę chce się zrobić bohatera o określonych cechach, nie ważne, że nie pasuje do filmu. I generalnie kobiety mniej pasują do filmów/gier gangsterskich. Stąd istnieje większe prawdopodobieństwo, że może im to nie wyjść. Oby tak nie było, jak dobrze napisana postać, to kompletnie mi nie
  • Odpowiedz
Gdzie powiedziałem, że na pewno będzie nudna? Serio, czytaj ze zrozumieniem.


@Ignite: Mniej więcej w tym momencie, biorąc pod uwagę to, że wcześniej pisałam o daniu większego wyboru graczom, między innymi dodając kobiecą postać do puli grywalnych bohaterów, a ty przeszedłeś do tego, że jak trafi się nudna postać, to trzeba nią grać:

I jak trafi się nudna postać, to musisz się z nią męczyć.
  • Odpowiedz
Jeśli ty także nie chcesz zagrać stereotypową postacią kobiety-gangstera, to nie musisz tego robić


@Biackciss: Nie, napisałaś, że jest wybór, co jest nie prawdą. Gracz jest zmuszony grać postacią wymyśloną przez twórców, w tym przypadku kobietą.
  • Odpowiedz
Nie, napisałaś, że jest wybór, co jest nie prawdą.


@Ignite: Tak, w tym się pomyliłam. Nie oznacza to jednak, że kobieca postać będzie z automatu nudna.

Gracz jest zmuszony grać postacią wymyśloną przez twórców, w tym przypadku kobietą.


@Ignite: Straszna zbrodnia.
  • Odpowiedz
Straszna zbrodnia.


@Biackciss: Znowu próbujesz mi wmówić, że mi to przeszkadza, wycinając fragment wypowiedzi, kiedy wcześniej wspominałem, że nie.

Nie oznacza to jednak, że kobieca postać będzie z automatu nudna.


No nie oznacza, ale dlaczego jak ktoś ma wątpliwości, że może być, to chcecie odbierać mu możliwość dyskusji? Jest wyciek, więc dyskutuje się o tym, co widać, w tym przypadku o nowej postaci, bo wcześniej kobiety nie było. Co w
  • Odpowiedz
Znowu próbujesz mi wmówić, że mi to przeszkadza, wycinając fragment wypowiedzi, kiedy wcześniej wspominałem, że nie.


@Ignite: Zacytowałam twój komentarz w całości, sam sprawiłeś, że tak to brzmi, nie ja.

Co w tym dziwnego, że gracze mają obawy, czy ta postać będzie pasować? Jak coś jest nowe, to ryzyko jest większe.


@Ignite: Przeglądając dzisiaj topiki związane z wyciekiem oraz komentarze, włączając w to ten wątek, nie widzę uzasadnionych
  • Odpowiedz
Zacytowałam twój komentarz w całości, sam sprawiłeś, że tak to brzmi, nie ja.


@Biackciss: Bo rozdzieliłaś go na części, a szukasz w mojej wypowiedzi potwierdzenia, że mam jakiś problem z kobiecą postacią.

Przeglądając dzisiaj topiki związane z wyciekiem oraz komentarze, włączając w to ten wątek, nie widzę uzasadnionych obaw, że postać może być nudna, bo fabuła, jesteś jednym z nielicznych, którzy o tym napisali. Widzę głównie obrazę majestatu i heheszki,
  • Odpowiedz
Ale odpowiedziałaś akurat mi, robiąc mi zarzuty.


@Ignite: Bo udzielam się właśnie pod tym wątkiem.

Postać kobieca jest nowością, więc gracze przyzwyczajeni do męskich bohaterów po prostu nie są przekonani. A, gdy ktoś jeden o tym wspomni, to od razu ma kilkanaście komentarzy atakujących go, że jest zacofany.

@Ignite: Być
  • Odpowiedz
@Devhar: Trevor byl najbardziej lubiany? Przez kogo? Zboczencow i degeneratow? Nienawidzilem tego sku@!#!%#@#, jeden z powodow dla ktorych przestalem grac fabule, nie ma nic fajnego w graniu gwalcicielem, jeszcze nie masz wplywu na to zadnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@God3nder: w GTA V wszystkie główne postacie były kiepskie. Trevor to typ którego nie chce się spotkać w prawdziwym życiu, Franklin to pajac - wielki gangsta bez krzty charakteru, Michael podstarzały gangster którego własne dzieci nienawidzą, żona zdradza go z pajacem od jogi a sam jeździ się żalić do psychiatry.
GTA V ukończyłem tylko z szacunku dla serii, a tak to szczerze nie cierpię tej gry.
  • Odpowiedz
@woda_saguaro: Zgadzam sie calkowicie, ze postacie lezaly, ale w przypadku Trevora czulem obrzydzenie do siebie. W teorii, jak gram to jest moj wybor czy kogos zastrzele, przejade samochodem itp. A w przypadku gwaltu Trevora, nie zrobisz nic, jeszcze to jest pokazane jak 'heheszki', a jego ofiara placze i jest przerazona.
  • Odpowiedz
@God3nder: coś takiego niby vice city ale w latach 90, zobaczymy co się wykluje z tego, z filmów wynika że są dwie grywalne postacie, baba i chłop, tylko, że tam na którymś filmie był devkit z ps4 to znaczy, że to trochę stare filmy
  • Odpowiedz
@witulo: wcale nie mozesz teraz rozwalać policjantów jako kobieta w szpilkach w GTA Online, wcale. Sracie sie o wszystko co jest w GTA Online od x lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AceAyato: Wy wszyscy jesteście p----------i na tym Wykopie. Napisałem zdanie oznajmujące a duża część komentujących ubzdurała sobie, że mam z tym jakiś problem.
  • Odpowiedz