Wpis z mikrobloga

Mam nockę na stacji benzynowej i w nocy jest zamknięta a otwarte okienko. Przed chwilą 2 Ukrainki zapytały czy można z toalety skorzystać a ja "Nie, o 6 otwieram" i one zaczęły się śmiać. Jestem autystą więc nie rozumiem co w tym śmiesznego. #logikarozowychpaskow #ukraina
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obraziłem się, że traktują mnie jak złodzieja i pojechałem gdzie indziej. Już tam nie wrócę, nawet w dzień.


@ohydus: xD
No tak, bo przecież powinni się zorientować, że obcy typ stojący przed nimi nie jest złodziejem, i nie odjedzie bez płacenia jak 100 ludzi przed nim. Skąd wy się bierzecie? xD
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: Jakoś Orlen z tym problemu nie ma.
Nie będę kupował jak w kacapii. A idąc ty tokiem myślenia, może zlikwidujmy sklepy samoobsługowe, bo niektórzy kradną.
  • Odpowiedz
po prostu przykro mi się robi jak kobiety się śmieją ze mnie


@przegro_pisarz: Prawie na pewno nie śmiały się z ciebie, raczej z sytuacji, były podpite lub z jakiegoś wewnętrznego żartu, które tylko one zrozumiały. Piszę to, bo mi też zdarzy się zaśmiać z koleżanką w sytuacjach, w których nie ma nic śmiesznego, ale żartowałyśmy z czegoś kilka minut wcześniej lub dana sytuacja wyzwala właśnie ten żart i nie ma
  • Odpowiedz
@ohydus: o wiele częściej ludzie by wychodzili bez płacenia 2 zł za wc niż kradną w nocnych. Poza tym w wielu nocnych jest kratka i okienko, nie trzeba likwidować ich, bo kradną. Łatwo się obrażasz.

  • Odpowiedz
Łatwo się obrażam, bo mam swoją godność, a jak żyje w żadnym sklepie nic nie ukradłem. Jeśli stacja ma taki problem ze złodziejami powinna zainwestować w zabezpieczenie, zwalniane po uiszczeniu zapłaty, a nie utrudniać życie klientom.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Mireczku nie przejmuj się. Nic nie miały zapewnie na myśli. A nawet jeśli to sobie pójdą i tyle ich będziesz widzieć. Ale doskonale Cię rozumiem. Nic tak nie wkurza jak świadomość że z Ciebie się śmieją a Ty nie wiesz z jakiego powodu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozdrawiam Cię jako kolega z branży ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrego utargu i miłych
  • Odpowiedz
@ohydus: Ja bym raczej traktował to jako brak środków finansowych na utrzymanie stacji w nierentownych godzinach.
O traktowaniu klienta jak potencjalnego złodzieja można pisać książki. Obie strony są winne temu.
Zabezpieczeniem w takich przypadkach jest zwalenie odpowiedzialności na pracownika, który ma tylko pewny zakres podzielnej uwagi oraz tylko jedną parę oczu.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: tak z d--y bo po zdecydowanej większości po akcencie słychać, że nie są stąd lub nie rozumieją jak po Polsku do nich mówię a jak przychodzi jakiś arab czy m----n to do mnie po angielsku mówi i ja do niego więc się rozumiemy

@Zamanosuke: takie przyzwyczajenie po prostu, że się śmieją ze mnie kobiety. Również pozdrwiam i trzymaj się ciepło
  • Odpowiedz
@rysownik: szaleć nie, ale to najczęstsi klienci i różni są. Raz ktoś bardzo miły w średnim wieku, innym razem jakaś młoda kobieta do 30stki powiedzmy co dużo gada i szuka atencji, jednak w większości to młodzi ludzie i pary chłopak z dziewczyną przede wszystkim
  • Odpowiedz