Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać że Szpilka ma jednak szczękę twardą, dostał kilka mocnych ciosów i nawet nie drgnął. Kolejna walka tym razem przez kontuzję rozczarowaniem. Szybkie przejścia walk jedynie jakoś to rekompensują.
#highleague
  • 13
@kerri: Oglądałem, sam przyznał że kilka ciosów odczuł, to że Szpilka lubi przyjmować ciosy to wiadomo i kilka dostał ale wiadomo ze prawie wszystko pruł powietrze.
@kami94: Szpilka chyba nie dostał żadnego mocnego czyściocha. Uwierz mi, ktoś kto miał 15 desek w karierze i chyba 2 razy nokaut roku (jako znokautowany) w światowym boksie to nie może mieć mocnej szczęki xD
@KCPR: A co to za twoje porownanie? Kazdy chlop powyzej 90kg moze znokautowac xD Ja nigdzie nie porownalem Denisa do Chisory, tylko pisalem, ze Szpilka byl nokautowany na stojaco kilka razy, nawet z Adamem Kownackim, gdzie tu porownuje? Sledze chlopie boks dluzej, niz ty zyjesz.
@blololo23: patrz nizej. Zgadzam sie z toba, ale co ma piernik do wiatraka? Jeden i drugi potrafi #!$%@?, a zaden chlop powyzej 100kg nie glaszcze. Na dupe Szpilke sadzal i nim pomiatal Radczenko, a na pewno nie bije mocniej od Denisa.