Wpis z mikrobloga

straciłem już wiarę w zmiany w tym kraju. Strata energi. Lepiej wyprowadzić się do cywilizacji niż strzępić ryj


@NiezajebywalnyNiesporczak: A ja nie. Jeśli Ukraińcy są w stanie umierać na froncie za swój gównokraj z wielokrotnie gorszego kartonu niż nasz, to my też możemy pracować u podstaw na rzecz zmian.
  • Odpowiedz
@wyja_wilki_wyja akurat tutaj dziwiąc się czemu magazyny są pobudowane wzdłuż drogi 92 a nie autostrady wykazuje słaby risercz. Zanim powstała autostrada droga 92 to była jedyna trasa zachód a magazyny powstawały zanim autostradę oddano do użytku. Oczywiście urbanistyka tego jest typowo polska. Ja się wyprowadzam w ciągu dwóch lat bo mam dość niedorozwiniętych ludzi stanowiących władzę.
  • Odpowiedz
@NiezajebywalnyNiesporczak: nawet nie chodziło mi o same magazyny (chociaż autostrada pewnie planowana była od lat 80-90 i w idealnym świecie powinna być uwzględniona w MPZP i plan powinien zakładać magazyny przy niej). Chodzi mi o chaos, który tam panuje - tu magazyn, tu miasteczko, tu pole itd. Przy jednoczesnym braku jakiejkolwiek "poważnej" infrastruktury typu chodniki czy zbiorkom. To jest przecież dramat.
  • Odpowiedz