Wpis z mikrobloga

@Wychwalany 1000-1500? Nie rób za trolla bądź frajera. Zamiast dawać ceny z dupy sprawdziłeś te rynkowe czy może za 1000 wynajmowales podczas studiów i nie zauważyłeś że sytuacja rynkowa się zmieniła?
@chilipvlmer płacisz tylko trochę więcej niż obecna średnia. Nie znam standardu i lokalizacji mieszkania aby konkretnie się wypowiedzieć. Czynsz i opłaty wystrzeliły więc nie ma się co dziwić podwyżce.
Nie rób za trolla bądź frajera. Zamiast dawać ceny z dupy sprawdziłeś te rynkowe czy może za 1000 wynajmowales podczas studiów i nie zauważyłeś że sytuacja rynkowa się zmieniła?


@zebatykocur: mam swoje mieszkanie, kupiłem drugie wieksze a to mialo isc na sprzedaz a nie na inwestycje, ale rynek sie tak zmienil ze raczej wynajme. Nie sprawdzalem jakie sa obecnie ceny, nie musze splacac kredytu wiec nie mam parcia zeby mi to
@Wychwalany: mireczkowi mozesz dać taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie no jako prawdziwy polak cebulak oczywiście chciałbym móc mieszkanie wynając taniej żeby jakoś żyć normalnie ale @zebatykocur ma racje xD

tylko tak jak też podkreślił, cena rynkowa, nie jakaś #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
z 2100 na 3000


@chilipvlmer:

z 1500 na 2300


@fuechsinn: ale na jakiej zasadzie tak wam podnosza? Macie w umowie ze mozna dowolnie zmieniac cene czy umowa wam sie konczy i to stawka za nowa, czy poprostu rozwiazuja umowe przed terminem, a jesli przed terminem to dlaczego w umowach macie ze moga bez powodu to zrobic xD