Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#steamdeck
Cholibka koliedzy. Chłop całe życie grał na klawiatura + mysz (No 20 lat temu miałem ps1 i wcześniej pegazusa) i przestawienie się teraz na pada gabeboya jest mega trudne. Praktycznie każda gra, która nie jest platformówką 2d jest dla mnie niegrywalna.

Monster Hunter World, który był przecież tworzony na konsole i granie na padzie i na którym mi bardzo zależało, jest tak piekielnie trudny do ogarnięcia, że nie wiem czy dam radę i się szybko nie zniechęcę.

Lewa gałka do ruszania postacią jeszcze idzie całkiem ładnie, ale prawa do ruszania kamerą i celowania to jakiś koszmar. Na tą chwilę nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak ci wszyscy ludzie grają na konsolach i to jeszcze w jakieś strzelanki.

No nic, spróbuję narazie remaki Spyro i crashs, za dzieciaka grałem w to na ps1 i nieźle mi to szło
  • 7
@Glacial: Ja jak pierwszy raz grałem na padzie w Halo:Reach to miałem problemy z wejściem w zwykle drzwi, o celowaniu we wrogów nie mówiąc xd Teraz, po wielu latach z konsolami, nie wyobrażam sobie innego sposobu sterowania niż pad. To absolutnie normalne, że ci nie idzie, nie poddawaj się tak łatwo, a w końcu się przyzwyczaisz.
@GokuMK: gorszego sterowania niż Wiesiek 3 na padzie to chyba nigdy nie spotkałem xD przyzwyczajenie się zajęło mi chyba caaały Biały Sad i potem to już z górki i intuicyjnie się grało