Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eschios:

tekst


@Foxington: idź na ulice i zobacz ile petów jest na ziemi. Szanujemy tak Polaczków jak Polaczki szanują Polskę.

@Eschios: może byli byśmy kulturalniejsi gdyby somsiad nie wytłukł nam z 80% inteligencji i ludzi moralnych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Foxington: W pomocy humanitarnej to jednak są już bardziej otwarci. Kiedy robiłem w czerwonym krzyżu w rzeszowie, to znaczna część paczek była pochodzenia Niemieckiego (cholernie ciężko było identyfikować leki). Jeżeli chodzi o doraźne potrzeby ludności cywilnej to jest spoko, ale militarnie to już jest bardzo dyskusyjne wsparcie.
  • Odpowiedz
@setmauz: a propos niedawno z kumplem rozmawiałem z Niemiec i jest w szoku cd ilości samolotów które startują z jego Miasta Lipska . A co jesli Niemcy pomagają ale udają ze nie ?
  • Odpowiedz
mam mieszane uczucia co się tyczy Niemców, coś tam pomagają więcej lecą w kulki


@Foxington: Polecam poszerzyć horyzont w kontekście uzyskiwania informacji. W konfrontacji z rzeczywistością to nie wypadają wcale tak źle jak wychodki sugerują.
  • Odpowiedz
@barman84: świat nie jest czarnobialy. Wiadomo ze USA wygrywa ale może być tak ze każdy ma zachodzie odgrywa teraz swoją role. Mimo wszystko Niemcy są mocno zdegustowane postawa Rosji
  • Odpowiedz
@moskal888: nie zesraj się polaczku :D Na razie jeszcze ten śmieszny kraik jakoś ciągnie dzięki UE, ale jak tak dalej pójdzie to nawet to go nie uratuje. Każdy normalny naród w takich warunkach radziłby sobie lepiej, wiec nie wiem czy jest z czego być dumnym xD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: twoja krytyka, jest podszyta debilnymi kompleksami. Zarabiamy mniej, rząd mamy jaki mamy, ale porównując do krajów bloku wschodniego jest powiedzmy przeciętnie, a momentami lepiej. Teraz #!$%@?, że wybieramy pis, no i co z tego, tak jakby wybór mamy między gównem a gównem, mimo 30 letniego okresu posiadania #!$%@? rządu kraj się rozwija i #!$%@? nie zgadniesz, zanim weszliśmy do unii też się rozwijał i następna ciekawostka, z dobroci serca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lIENll: na front to oni na pewno już nie wrócą, ale to dobre pytanie czy będą chcieli wrócić na Ukrainę, jeśli nie, to warto zadać sobie pytanie, czy warto było brać udział w tej imprezie, jeśli nie chce się wrócić do kraju za który oddało się zdrowie
  • Odpowiedz
@Kagernak: Na tle całej Europy, to Niemcy są głównym mecenasem tej wojny ¯\_(ツ)_/¯ Jak komuś truć 4 litery, to Hiszpanom, Włochom, Portugalczykom i Francuzom. Oni to w ogóle wywalone mają na to wszystko, rzucili 30 letnią amunicje, Włosi i Francuzi parę sztuk artylerii i fajrant mają.
A i Austriakom, ci to w ogóle, nie dość, że zagłębie ruskich szpiegów, w NATO nie są, tylko żerują na tym, że są nim
  • Odpowiedz