Wpis z mikrobloga

@Foxington: Ja wiem że Polaczkom się to nie podoba, ale Niemcy też pomagają


@Szyba_Inu: zdajesz sobie sprawę z tego, ze polska pomaga jeszcze więcej? Jakimś cudem w mediach o tym nie mówią ale polskie szpitale są wypełnione rannymi Ukraińskimi żołnierzami.
@moskal888: nie, to ty masz kompleksy dlatego się tak zesrałeś zamiast zaakceptować prawdę :D

Zarabiamy mniej, rząd mamy jaki mamy, ale porównując do krajów bloku wschodniego jest powiedzmy przeciętnie, a momentami lepiej.


@moskal888: Lepiej w czym? xD W szybkości staczania się w autorytaryzm? No to rzeczywiście, srebrny medal w UE, tylko Orban lepszy. A może w przeżarciu rządu działaniami ruskiej agentury? Tutaj pewnie też srebro.

Teraz #!$%@?, że wybieramy pis,
@szybki_zuk: ta staczanie w autorytaryzm, ruska agentura w rządzie, PiS najgorszy bo za platformy było źle, ale nie aż tak. Powtarzasz głupie zdania, porownujesz rządy z zupełnie innych czasów i nie bronie PiSu dla mnie po i PiS są tak samo gówniani, nawet wypowiedzi po ostatnio to pokazują, mówią jedno potem przychodzi badanie społeczne i zmieniają zdanie o 180°, także bardzo fajni. Co do unii, tak zyskaliśmy na tym,
staczanie w autorytaryzm,


@moskal888: trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.

ruska agentura w rządzie


@moskal888: To tez jest oczywistość od lat, poparta licznymi śledztwami dziennikarskimi. Np. tu masz podsumowanie fajne:
https://www.facebook.com/PutinowaPolska/posts/pfbid02bACLeGRpCGEzzaT7sk3VnVjdtbLefr67cgyDx41twaxrc7DkEatmi1gJPv3gT9jml

PiS najgorszy bo za platformy było źle, ale nie aż ta


@moskal888: Trzeba być albo trollem albo naprawdę głupcem, żeby nie dostrzegać, że PiS rozpieprza gospodarkę, niszczy demokrację i dosłownie w każdym możliwym aspekcie rujnuje państwo. #!$%@?,
@szybki_zuk: dobrze niech ci będzie że autorytaryzm, a co powiesz na pacyfikację protestów rolników w Holandii? Co do prorosyjskiego, slabawe te dowody, ja tam widzę rozbudowę gazoportu, blokowanie ns2 itd. nie wątpię że tak wokol tego rządu jak i poprzedniego jest masa ruskich agentów, można powiedzieć, taki mamy klimat. Za po też były non stop afery tak po prawdzie, dlatego są takim samym gównem jak PiS, dodajmy do tego to, że
dobrze niech ci będzie że autorytaryzm


@moskal888: Przecież łamanie prawa to teraz codzienność. Cofają głosowania w sejmie, uwalają sądownictwo, Ziobro ręcznie steruje prokuraturą, mają w dupie prawo i konstytucję. Czego ci brakuje? :D A będzie tylko gorzej.

a co powiesz na pacyfikację protestów rolników w Holandii?


@moskal888: Ja #!$%@? xDDDDDD Nie #!$%@? to nie może być na serio xD Trollujesz. #!$%@? Kaczor mógłby osobiście rozstrzelać opozycję a wy dalej byście
@aleksc: No i co to zmienia, będą cisnąć na przeciwników politycznych. Jak byś nie próbował kombinować, suche fakty są takie, że Niemcy są w czołówce przekazywania sprzętu Ukrainie na tle całej Europy. Będą jęczeć na niego, bo nie jest nr 1 w Europie, ale większość Europy zrobiła i przekazała znacznie mniej od Niemiec.
@szybki_zuk: przetyp jesteś, dajesz mi jakieś wywody na temat ruskiej agentury, gdzie nie ma dowodów zamieszania, jedynie podejrzenia. Nawet jeśli ruskie były zamieszane, to gdzie masz dowody o współpracy, co do pytla czy czasem przed wyborami on nie rządził służba wywiadu, a jeśli uzyskał wtedy dowody, to czemu nic nie zrobił, takie pytanko? A jeśli są to dowody na zasadzie bo to im pomogło wygrać nawet jeśli może nie wiedzieli, to
@szybki_zuk: a i taka drobna rzecz, w życiu nie głosowałem na PiS, nie mam zamiaru zacząć, dwa razy głosowałem na po, raz w wyborach samorządowych, raz parlamentarnych, nie mam zamiaru zagłosować ponownie.