Wpis z mikrobloga

Kolejny nielegalny parking w #katowice zlikwidowany. Mieszkańcy bloku parkowali na chodniku latami. Auta w prawdzie nie przeszkadzały przechodniom, ale kierowcy często żeby wjechać na to nielegalne miejsce wjeżdżali pod nogi pieszym, wjeżdżali na pasy i niszczyli kostkę. Nawet ktoś już świętował powstanie nowych słupków. Więcej zdjęć w kom.

#samochodoza #patologiazmiasta
derko123 - Kolejny nielegalny parking w #katowice zlikwidowany. Mieszkańcy bloku park...

źródło: comment_1663341214B3MCdEJikJj4Be8ux1jTSu.jpg

Pobierz
  • 13
@derko123: Z jednej strony się zgodzę, że można te słupki było przesunąć na "środek" chodnika i wyznaczyć miejsca z prawej strony przy bloku, a z drugiej to i tak nie do końca robotę zrobili, bo przecież nadal będzie się dało przez przejście dla pieszych wjechać... A raz mnie tam prawie facet zabił jak rozpędzony z góry Sokolskiej wjechał na pełnej na przejście gdzie przechodziłem i jeszcze mi klaksonem przed nosem trąbił...
@Peter_Mountain też czekam, aż jakiś dzban tam wjedzie xd tyle że to miejsca używane przez mieszkańców tego bloku więc może oni zrozumieją aluzje. Ostatnio jak szedłem koło supersama tam gdzie dali ten żółty próg to byłem świadkiem jak typiara prawie se auto rozwaliła, żeby wjechać za ten próg. #!$%@? się. I krzyczę do niej że jest chyba ślepa, to spojrzała na znak i mówi mi że chciała tam tylko zawrócić. Myślę że