Wpis z mikrobloga

@msea940: zobacz kierunek Artificial Intelligence na Politechnice Poznańskiej, tam jest bardzo dużo ML (w szczególności deep learning), aktualnie są to studia 1 stopnia, wystartują też 2 stopnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asiliware: kurde to elegancko w sam raz dla mnie
Wiesz może czy kadra spoko? Tj, czy młodzi czy stare dziady dla których matlab to szczyt przebiegłości
  • Odpowiedz
@msea940: Wchodzenie w DL od strony DL i informatyki to według mnie średni pomysł - w większości przypadków oczywiście. Popyt na inżynierów surowego ML/DL jest niezwykle mały i raczej mocno się nie będzie zmieniać. Lepiej iść w inną branże która Cię interesuje i równolegle rozwijać umiejętności w DL. Może to być np. matematyka, analiza obrazów, AiR, finanse czy medycyna. W 99% przypadków znajomość ML/DL to tylko dodatkowe (lecz bardzo cenne) narzędzie
  • Odpowiedz
@Bejro: aktualnie poszedłem na UŁ na analize danych, na analityka się dostać dużo łatwiej i dużo więcej ich potrzebują, a skillset często musisz mieć podobny (python, excel, sql, jakiś ML może) także chce złapać pracę w pierwszym roku a potem się ewentualnie przebranżowić
  • Odpowiedz