Wpis z mikrobloga

Pan Putin to jest jednak fachura. Oprócz rozje...bania swojego kraju, to jeszcze rozwalił OUBZ (Rosyjskie NATO).
Z 6 krajów członkowskich, na terytorium #armenia #tadzekistan i #kirgistan się napie...lają, z czego Tadżekistan i Kirgistan między sobą. Na prośbę Armenii o pomoc w związku z atakiem Azerbejdżanu, który de facto był członkiem OUBZ do 1999 roku, wszyscy położyli lachę.
Z 2 krajów mających status obserwatora, Serbia jest blisko imby z Kosowem.
Czy Putin jest aktywowanym szpiegiem USA?
#ukraina #rosja #armenia #wojna #kosowo #serbia #azerbejdzan #kirgistan #tadzekistan
Pobierz
źródło: comment_1663318665xCPEtVbCgLVnGY0mVdWLbW.jpg

Czy Putin jest aktywowanym szpiegiem USA?

  • Tak 69.5% (395)
  • Nie 30.5% (173)

Oddanych głosów: 568

  • 14
@trumnaiurna: ja myślę że on jest po prostu kretynem ( ͡° ͜ʖ ͡°), który obrósł w piórka i odlepił się od rzeczywistości. miałem kiedyś takiego prezesa, przerosło go jego własne ego i przez swoje zadufanie położył cała firmę. teraz widzę to samo tylko w trochę większym wydaniu.
@trumnaiurna: czyli krótko podsumowując sytuację w Ruskim NATO w 2022:
Rosja- toczy i przegrywa wojnę z Ukrainą, jej wojska giną w dziesiątkach tysięcy, a na terytorium zdarza się czasem jakiś wybuch składu paliwa czy lotniska ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pomocy wojskowej z innych państw OUBZ brak,
Kazachstan- krwawo tłumi w styczniu rewolucję przy pomocy obcych wojsk z OUBZ, a potem olewa prośby "sojuszników" o pomoc,