Wpis z mikrobloga

@SzycheU: Psychiatrzy są zgodni że to p------e i normalni ludzie czegoś takiego sobie nie robią.


@KochanekAdmina: Ale ty masz typie zryty łeb xD Tatuaże w różnych formach istnieją od tysięcy lat ale wykopek ich nie ma więc on jest tym normalnym.
  • Odpowiedz
Tatuaże w różnych formach istnieją od tysięcy lat ale wykopek ich nie ma więc on jest tym normalnym.


@L3gion: i od tysięcy lat osobami które posiadały tatuaże to nie byli zbyt k---a inteligentni czy normalni ludzie. Albo jacyś odklejeni kapłani, albo wojownicy którzy na codzień ćwiartowali żywcem innych ludzi, albo mafie. Dzisiaj za to przygłupy które myślą że tatuażem ukryją swój brak pewności siebie xD
  • Odpowiedz
@Nekrolog: @100-letz: Ja bym jeszcze dodal ze zalezy od tego jakie ma, ale raczej chyle sie ku zalozeniu ze wole juz laske z tatuazami ktora nie ma z nimi problemow, niz jakas jebnieta chrzescijanke co bedzie ci mowic ze tatuaze to wystepek przeciko bogu, czy to ze "jej cialo to swiatynia" albo ze "Ferrari nie ulepszysz xD"

Generalnie to zalozenie jest tak samo glupie jak np nie wiem,
  • Odpowiedz
@Nekrolog: W sumie to nigdy nie byłem blisko z dziewczyną która ma tatuaż. Po prostu takich nie poznawałem, a nie jestem przeciwny tatuażom, ale wszystko ze smakiem i rozsądkiem.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak, przygłupy, dlatego w moim korpo nawet menedżerowie wysokie stopnia mają na wyjebce tatuaże xD


@L3gion: Przeważnie managerzy wysokiego stopnia w korpo to socjopaci więc nierówno u nich pod kopułą z definicji. Nie wiem dlaczego uważasz korpo szczurów którzy zagryzają innych za jakiś przykład zrównoważonych osób xDDD Widać że to jakiś ściek bo poważni biznesmani nie robią sobie "tatuaży na wyjebce" bo to świadczy o nich samych (tj, wachlarzu
  • Odpowiedz
Jest duża szansa, gdy posiada obojętnie jaki tatuaż

jest duża szansa granicząca z pewnością, niezależnie od tego czy posiada tatuaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przegrywy z wykopu to powinny chyba zostać homoseksualistami, bo tylko wtedy znajdą partnera odpowiadającego ich wymaganiom XDD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: oho mamy kolejnego, dla którego ktoś inny niż on musi mieć jakieś problemy. Jeśli masz tyłu znajomych z problemami(według ciebie tatuaże) to znaczy że w takim towarzystwie się obracasz i prawdopodobnie nie różnisz się od nich.ta wszyscy w korpo na danym stanowisku są tacy sami. Z twojego wpisu widać, że sam masz jakieś problemy, się znajdujesz ja u wszystkich pozostałych. Może czas wyjść z piwnicy i poznać świat, bo
  • Odpowiedz
Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
A jak widzę typa z tatuażem jak na zdjęciu to rzygać mi się chce. Oklepany na maksa motyw lasu (albo wilka) i jeszcze w
H.....o - Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła ...

źródło: comment_1663330690trxOgKPNdsrwlvkOJ7B7Hr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: i o to. Mi chodziło. Zusje to był tylko przykład, nie generalizuje ani nie hejtuje tatuaży, niech każdy ma sobie co tam chce, po prostu z autopsji zobaczyłem że często baba posiadając wytatuowanego węża prędzej czy później okaże się że w głowie coś nie trybi jak powinno XD
  • Odpowiedz