Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chcę wyćwiczyć mięśnie Kegla żeby dłużej móc bzikać ale mam problem z ich namierzeniem. Czy to jest ten sam mięsień który odpowiada za zaciskanie odbytu? xD
Bo potrafię ruszać mięśniem między odbytem a penisem ale jednocześnie przy tym zaciska mi się odbyt tak jakbym chciał powstrzymać pierda ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wiem czy to to samo czy trzeba jakoś wyizolować konkretny odcinek?
Na grafikach wygląda jakby to było to ale wolę się upewnić żeby nie ćwiczyć omyłkowo tylko zwieracza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jakiej pozycji zalecacie ćwiczenia? Na stojąco, siedząco, leżąco?

#seks #sex #miesniekegla #meskiesprawy #pytanie #beniz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321f8221afdc4d5a91ccf7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, chcę wyćwiczyć mięśnie Kegla...

źródło: comment_1663265604zwHDeKLPXFj8YJ0xnKumAP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania byku taka magiczna sztuczka. Robisz odruch jakbyś odlać się chciał. Masz tylko jedną cewkę przez co siłą rzeczy któryś z przewodów musi ulec uszczelnieniu. Poprostu czujesz że dochodzisz to cisnij jakbyś chciał kloca postawić tylko się nie zesraj. Polecam wyjąć zanim tak zrobisz. Zmniejszysz stymulację prącia. Za ten czas zejdz na 3minuty na dol partnerki ( trochę ochloniesz). Tzw przerywany seks.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Powstrzymaj strumień moczu i to są te mięśnie. Ćwicząc zaciskanie zaciskasz przód, środek i tył wszystkie mięśnie dna miednicy.
2. Wg badań te ćwiczenia są na lepszą erekcję a nie na wydłużenie stosunku.
  • Odpowiedz