Wpis z mikrobloga

Mirki szykujcie sie na shortowanie Tesli,uważam,ze to ostatnie dni kiedy widzimy ath,
Maks do 310 podleci i jazda w dól

Zoczaczcie koniecznie na Starbucksa,cena sprzed konfliktu cos tu jest nie tak -short
Starbucks nie ma racji bytu w nadchodzacym czasie cena to wydmuszka
Nikt nie bedzie wydawal na kawe po, nie wiadomo ile pieniedzy,bo sa istotniejsze wydatki,w domu tez mozna wypić,poza tym,musza placic wiecej pracownikom przez inflacje,nie widze dla nie swietlanej przyszłości

Ja juz jestem na pokladzie

#gielda #inwestycje #tesla #kawa #ekonomia #finanse
Bykuofwall_street - Mirki szykujcie sie na shortowanie Tesli,uważam,ze to ostatnie dn...

źródło: comment_1663262574N9Z3RzotZDKTj2LMzqsNyw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozmawialismy juz na ten temat,Ty dalej swoje
Widze,ze dalej nie zrozumiałeś
Poczekaj jeszcze chwilke i mam cichą nadzieje,ze nie masz tam duzo w pozycji Tesli,bo peknie hukiem
To sa ostatnie jej chwile,ostatnia pompa i lapanie naiwnych,dawcow kapitalow
Uwierz mi,ze dlugo nie minie od tego posta
  • Odpowiedz
@Byku_of_wall_street: moim zdaniem Testa jest dobrze wyceniona, ja kjest w stanie osiągać 1% wartości zysku i potencjał na wiecej to jest spoko, nie sądze zeby coś spadało, dopiero jak wypełni rynek i będzie w stanie produkować wiecej niż ludzie bedą chcieli kupować sytuacja się może odmienić
  • Odpowiedz
@Byku_of_wall_street: apple czy tesla sa synonimem statusu, nawet podczas recesji beda mieli satysfakcjonujace zyski, starbucks moze poleciec chociaz to tak jak mcdonalds, ludzie beda to wpieprzac tylko rzadziej, predzej jakies lokalne pizzerie czy burgerownie upadna gdzie wolaja po 50 zl za placka, co do tesli jeszcze rocznie sie sprzedaje 5 mln samochodow powyzej 50 tys $, tesla spokojnie moze polowe tego rynku przejac, czyli 2.5 mln samochodow rocznie to jej
  • Odpowiedz