Wpis z mikrobloga

@ArthurFleck: czemu <170cm miałyby nie celować z powodzeniem w 190cm? Preferencje mężczyzn stronę kobiet raczej tak nie działają, że im większa tym lepsza xD
A nawet dla większego chłopa jest fajnie jak przytulając kobietę jest niższa tak, że wchodzi pod brodę
A nawet dla większego chłopa jest fajnie jak przytulając kobietę jest niższa tak, że wchodzi pod brodę


@Bananek2: nie jest fajnie. Uczucie jakbyś przytulał psa/kota a nie człowieka. Nie ma czego nawet za bardzo pomacać także też nie podniecają takie małe laski. Idealna partnerka statystycznie jest 8cm niższa od faceta przy czym statystyczna różnica wzrostu między kobietą a facetem to 13cm. Dlatego mając wzrost w okolicach 2m ma się #!$%@? jeśli
@RychuiPeja: wiesz jedni lubią urocze dziewczyny w pastelowe bluzki w kwiatki, a drudzy jak ich babka z kwadratową szczęką przedeptuje obcasem. Dla mnie akurat uczucie przytulania koteczka jest bardzo pozytywne

Możesz powiedzieć skąd wytrzasnąłeś te "Idealna partnerka statystycznie jest 8cm niższa od faceta"? Ty możesz mieć takie preferencje, ale mam wątpliwości co do tego "statystycznie"
@Bananek2: ile masz wzrostu, ile ważysz i ile wzrostu, ile ważyła twoja idealna "koteczka" którą przytulałeś/ruchales? Mi też się kiedyś zdawało że małe są fajne bo tak uroczo wygląda to na zdj. Niestety rzeczywistość brutalnie to zweryfikowała i 99% loch odpada za sam wzrost u mnie.
Możesz powiedzieć skąd wytrzasnąłeś te "Idealna partnerka statystycznie jest 8cm niższa od faceta"?


@Bananek2: z badań. Idealna partnerka dla faceta jest 8cm niższa od niego. Idealny partner jest 22cm wyższy od niej. Jak widać płcie mają niedopasowane preferencje.