Wpis z mikrobloga

  • 29
200 570 - 450 = 200 120
Data donacji - 15.09.2022
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Warszawa
Grupa krwi - B Rh-
Prywatny licznik - 14850 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK I

Dziś saska od 5:55 i byłem K005. Masakra przed weekendem, ale udało się i 8:10 było po wszystkim. Jeszcze rok i 18L pęknie.

#barylkakrwi #krew #krwiodawstwo #warszawa #dobrzeczujeczlowiek

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
Pobierz audiorestore - 200 570 - 450 = 200 120
Data donacji - 15.09.2022
Rodzaj donacji - kre...
źródło: comment_1663244753yRRsRgDhR0SDcAklyybK87.jpg
  • 11
Dziś saska od 5:55 i byłem K005. Masakra przed weekendem, ale udało się i 8:10 było po wszystkim


@audiorestore: To jak to wygląda w końcu? Na stronie mają że rejestracja czynna od 7:00
@KrwawyBot może trochę powinniście bardziej promować oddawanie krwi. Kiedy najlepiej iść, zasady, czy może się zrobić słabo po oddaniu krwii, czy można iść nie znając grupy itp. itd. Zrobić taki podstawowy know-how i co jakiś czas spamować :) Pozdrawiam.
@opinel to jest trochę tak, że jak chcesz wyjść od normalnej porze, czyli po 1h, to stajesz wcześniej w kolejce. Przed covidem był 1 dzień wolnego więc 6:30 wystarczyło w zupełności i miałeś murowane K001. Wtedy 7:55 siedzę w autobusie w drodze do domu z kupionymi bułkami z piekarni obok. Od czasu covida ludzie chcą wykorzystać do oporu te 2 dni więc są coraz i coraz wcześniej, Ci panowie przede mną musieli
@KrwawyBot może trochę powinniście bardziej promować oddawanie krwi. Kiedy najlepiej iść, zasady, czy może się zrobić słabo po oddaniu krwii, czy można iść nie znając grupy itp. itd. Zrobić taki podstawowy know-how i co jakiś czas spamować :) Pozdrawiam.


@fasttaker: myślałem o tym ale to tak nie działa
nie ważne ile razy napiszesz ludzie i tak będą pytać o to samo
gdy kończył się stan pandemii to pytania o dwa dni
@KrwawyBot no ale gra jest chyba warta świeczki, kopiuj-wklej, a być może uratowanie czyjeś życie.
Tym w sumie powinny zajmować się jakieś fundacje czy coś ¯_(ツ)_/¯
Tak mi tylko przez myśl przeszło.
Tym w sumie powinny zajmować się jakieś fundacje czy coś ¯\(ツ)/¯

@fasttaker: tak, jest sporo organizacji, akcji MZ/NCK (krwiodawcy.org, krewniacy.pl, twojakrew.pl, Legion HDK) itp, jak byłem w szkole to temat krwiodawstwa był w podręczniku do biologii
ale co z tego skoro zamiast zapytać w google to każdy pisze pytanie na wykopie, facebooku itp (°°
bo napisanie dwóch słów w google jest
Pobierz KrwawyBot - > Tym w sumie powinny zajmować się jakieś fundacje czy coś ¯\(ツ)/¯
@fast...
źródło: comment_1663253929j4mCFHu2aHGp8oZIh2FMsK.jpg