Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek był we Francji tydzień temu i próbowała zatankować na jednej stacji automatycznej gdzie najpierw wkładasz kartę a później tankujesz, płaciła karta Revolut, efekt był taki ze na ekranie pokazał się jakiś błąd a z konta zniknęła cała kasa (70€) szukając info natrafiłem ze tak się może dziać ze automat do tankowania blokuje środki a w przypadku Revoluta trzeba mieć minimum 100€ na koncie, za ileś się tankuje a za pare godzin/na drugi dzień reszta kasy wraca na konto, tutaj natomiast minęło już około tygodnia i kasy dalej nie ma, co w takim przypadku robić?
#revolut #podroze #kiciochpyta #pytanie #bankowosc #francja
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niewidzialnywszechmogacy: tankowanie we Francji to nieśmieszny żart. Trzeba obsłudze powiedzieć za ile się zatankuje, zapłacić i łaskawie odblokują dystrybutor. Albo panienka proponowała mi, że mogę jej dać kartę na czas tankowania. Masakra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niewidzialnywszechmogacy: ja bym się takich praktyk spodziewał po ruskich gdzie może trzeba płacić przed tankowaniem żeby paliwa nie kradli ale wycieczka do Francji pod tym względem mnie rozwaliła. Zapewne gdyby zobaczyli jak na Orlenie tankuje i potem tylko klikam coś w komórce i odjeżdżam zadzwonili by po policję :⁠-⁠)