Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: Jednak trochę wyższe ceny są w Wiedniu w dniu koncertu niż twierdzisz i jak poprzednicy mówią, w stolicy kraju jest znacznie więcej miejsc noclegowych niż w mniejszym mieście nie kojarzonym zbytnio z turystyką. W tym roku w Wawie ceny na bookingu były może 50% wyższe niż normalnie. Po prostu prawo popytu/podaży.

Jak chcesz nocleg w normalnej cenie to bookuj Kraków, ja tak zrobiłem w 2019.
Stashqo - @Czarny_Klakier: Jednak trochę wyższe ceny są w Wiedniu w dniu koncertu niż...

źródło: comment_1663242651ALaSQsj25FQnFAGmzlHkWx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czarny_Klakier: super, widocznie we Wiedniu jest duża większa podaż hoteli na miejscu plus dużo lepszy dojazd z okolicy, tak że byle koncert nie wysyca rynku. Jakby im we Wiedniu schodziło wszystko za wyższe ceny to by do takich podnieśli, nikt tam charytatywnie biznesu nie prowadzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarny_Klakier: jeszcze inaczej mówiąc: jakbyś w Polsce jakimś cudem zakazał Januszom podniesienia cen to byś miał po prostu 0 ofert noclegu bo by się wszystko sprzedało. Także i tak byś musiał wynająć gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Typowy wykopowy ekonomista starter pack: dawania ludziom kasy źle ustalanie ceny odgórnie przez państwo źle tylko wolny rynek! Wolny rynek podnosi ceny = januszerstwo xD o panie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czarny_Klakier: ale się tu łykopki obsrały, jacy to z nich bogacze bo ich najpewniej byłoby stać, TYLKO ŻE TO PEWNIE JESZCZE GUWNO, A NIE MUZYKA HEHE.
Tylko potem jak jest rozdajo, to się wielkie mózgi zesrać chcecie, byle na was trafiło XD

Nie dziwię się, że się o to w-------ś, ceny wyrąbali, jak na Manhattanie. No ale skoro wszyscy podnoszą ceny, go jest git I można się rozejść. Tak samo,
  • Odpowiedz
na rammstein w Warszawie nawet można było kupić rezerwację hotelu od osoby prywatnej. Takie koniki hotelowe.


@Krachu: na Rammstein w Warszawie to ja elegancko zarezerwowałem nocleg za 60zł od łebka na noc cztery miesiące od koncertu. A tu jest jeszcze prawie rok i taka patologia. Życzę im żeby te wszystkie kwatery stały puste.

czyli cie nie stac i musiales sie splakac xD


@defkor: trzeba mieć długi gwóźdź w
  • Odpowiedz
szkoda, ze po koncertach jest zawsze przymus spania gdzies w okolicy :((((((


@defkor: na szczęście nie ma, dlatego liczę, że chytre janusze zostaną z pustymi kwaterami. Mam bilety na oba koncerty i przy takich cenach albo wrócę na noc do siebie, rozbiję namiot w Parku Śląskim albo rozstawię się gdzieś z kamperem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Ja p------e, co za zwierzęta. Brzmi jak zmowa cenowa. Straszna januszerka. Oby się zesrali i niech cześć Januszy zostanie z pustymi pokojami. A jak hotele? Zakładam, ze maja ceny jak w każdy inny dzień?
  • Odpowiedz