Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: niestety brak blika też mocno boli no i zwykłą kartą bankową nie mozesz płacic w internecie wiec musze euro wysyłać na polskie konto i tak płacic ale to plus bo np na steamie i appstore mam niższe ceny bo w pln
@Inphinitas: @Jakis_Leszek: @Dr_Plagi: a i w koncu sie okazało ze mieli problem bo dentysta nie moze przepisac wiecej niz 0,5mg i 10 tabletek a nie jak ja ją poprosiłem 2mg 30tabletek tylko szkoda ze musiałem chodzic po aptekach i sie dowiadywać bo ksiezniczka wezwała policje zamiast mi to powiedziec ale uj i z tamtym xanem to tez nie moglem go dostac bo tu nie maja może go nie zrozumiałem
@Hubercikus: to, ze blika nie ma i regionalne banki są #!$%@? to wiem. Wiele tez papierologii oraz komplikacje przy wynajmowaniu mieszkania bo życzą sobie zlecenia cyklicznej płatności plus robią castingi oraz wymagają info gdzie pracujesz, szcczegolnie gdy jesteś obcokrajowcemxD

#!$%@?. Z plusów pensja w € oraz brak pisu.

Jak Xanax od dentysty to chyba nawet w PL za czasów papierowych recek wzbudzałby podejrzenia. Podobnie jak benzo od weta dla kota^^
@Jakis_Leszek: Wziąłem od dentysty bo nie byłem w stanie chodzić do pracy przez lęki a wszędzie nie mieli terminów a dentystka polka wiec po prostu zabrałem jej 5 minut wyjaśniłem sytuacje że nie mogę dodzwonić się do polskiego psychiatry od 6 miesięcy bo nie mam aż tak dobrego niemieckiego a po angielsku to mało kto tu mówi ale w poniedziałek w końcu pójdę do roboty bez strachu