Wpis z mikrobloga

@grzesiecki: na uparte duże pnie można kupić specjalne grzyby w proszku. Jesienią nawiecasz pień, zalewasz grzybami rozrobionymi w wodzie, zasypujesz kompostem. Do wiosny grzyby zrobią swoje i pozostaje tylko próchno
  • Odpowiedz
@lets_gou_tnijmy_wuosy: ten łańcuch widiowy ostrzy się zwykła ostrzałka ? W porównaniu do zwykłego łańcucha to na dużo dłużej starcza ? Miałem sobie taki kupić, ale stwierdziłem, że za te cenę to kupie 3 zwykle o jescze czapeczkę dostanę xd no, ale nie powiem, że nadal kusi
  • Odpowiedz
@grzesiecki: znam to :-) ale juz troche sie wyrobilem, jak wycinałem wielką pigwe ostatnio, to tylko jeden łancuch zmarnowalem, ale to przez ressztki ziemi i piasku :-) Pasuje to obkopać więcej i wodą, najlepiej keszerem wypłukać dokładnie przed rżnięciem
  • Odpowiedz
@Seractil12: ja jeszcze nie ostrzyłem ale żeby go naostrzyć to musi być tarcza diamentowa na zwykłej ostrzałce.

Ja tam obrabiam troche tego drewna/korzeni w ciągu roku i jakoś tak się polasiłem na ten widiowy. Sprawdzilem na allegro to mam go od roku i do tej pory jest ostry jak nówka. Korzenie odbieram od ludzi za kasę i mam za free( a nawet zarabiam na tym xdd) drewno kominkowe. I wytargalem
  • Odpowiedz