Wpis z mikrobloga

@reakwon: HWMonitor to największy rak wśród wszystkich programów do monitorowania temperatury komputera. Użytkowanie tego shitu jest tak antyludzkie i odbierające chęci do życia, że szok. Pobierz program który wyżej podlinkowałem, skonfiguruj, zrób sobie z tego dnia zdjęcie i po 2 dniach będziesz mógł napluć na swoje wydrukowane zdjęcie, że tak długo się babrałeś z gównem takim jak HWMonitor gdy hwinfo jest tak dobrze skrojony pod użytkownika
@siadatajta: kiedyś używałem HWMonitora z raz czy dwa, nie pamiętam aby coś było nie tak. Ale poczytałem trochę wątków bo mnie zainteresowałeś i jak będę potrzebował to sprawdzę hwinfo
@Itslilianka: wirus? Niee, to po prostu Windows xD przy tym 100% obciążenia procka to lepiej sprawdź czy to tylko LoL, czy może inne programy/usługi bo nie zdziwiłbym się jakby w tle młóciło jakąś aktualizację, albo Defenderowi coś się nie spodobało więc zdecydował się pomielić. Tak z pół godziny. Za każdym odpaleniem. Jeśli format wystarczy no to git, jeśli nie to raz że obserwować co tam zabiera procka, a dwa że jest