Wpis z mikrobloga

Strasznie zakompleksieni ci nasi spadkowcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to kasują wpisy kiedy za mało plusów dostaną. A to przeżywają, że im @KromkaMistrz cyknął mini-tutorial jak rozmawiać z landlordem jak człowiek, a nie jak jaskiniowiec. Jak z filmików testo o tym polaku, który przez cały czas musi wszystkim dookoła udowadniać, że jest KIMŚ. Idzie spadkowiec do landlorda i jedno co ma z tyłu głowy to: "tylko nie wyjdź na robaka, tylko nie wyjdź na robaka...". Jakie to musi być męczące, cały czas rzeczywistość interpretować w ten sposób, żeby wszystkim coś udowadniać.

Taki mick czy inny spadkowicz pewnie najchętniej poszedłby na rozmowę w sprawie wynajmu mieszkania z tekstem: "co, mnie janusz ty stary ch... nie wynajmiesz? MNIE?". Problem w tym, że nie może xD

Wiadomo, że castingi są mało komfortowe, ale przecież tu dopiero co było pełno pochwał najmu. Jaki wspaniały, elastyczność i mobilność, no i wychodzi taniej niż rata. Można nawet już nadwyżkę na emeryturę przyszłą odłożyć i inwestować. Tylko idiota by w ogóle kupował - zakup drogi, kurniki przewartościowane i przepłacone, w 2020 nie opłacało się kupować, bo zaraz jebnie, w 2021 też, teraz w 2022 też się nie opłaca... Po co kupować coś, z czego można korzystać a kapitał pomnażać swoim inwestycyjnym geniuszem? xD
No to mają castingi. ¯\_(ツ)_/¯

#nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: Chcieli spadkowicze mieć jak na zachodzie to mają castingi jak na zachodzie, krótka piłka ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:. Co najgorsze nie ma się z czego cieszyć bo dla mnie to też jest patologia, że mieszkania nie idzie sensownie wynająć, ale... sami chcieli.
  • Odpowiedz
@Xatoos: oj tak to co się dzieje jest imo straszne. ale to jak ta banda durni się myli absolutnie we wszystkim co głosi jest z drugiej strony strasznie zabawne. no cóż może kiedyś w końcu trafią
  • Odpowiedz