Wpis z mikrobloga

Przyznam, że przeklikałem wszystkie questy od Aranaranana i ciekawi mnie czy ktoś z Was sie w to zagłębiał? Tak z ciekawości pytam czy fajna historia?

Domyślam się że mozna ją skrócić w kilku zdaniach a przklikiwania jest na dobre 30 min.
#genshinimpact
  • 13
@Gorrann: No tekstu strasznie dużo #!$%@? i ogółem nie lubiłem ich dialogów i całego sposobu mówienia. Ale zrobiłem całe jako pierwsze to potem można było przysiąść do tej dobrej części fabuły więc aż tak bardzo nie bolało.
@Gorrann: Czytałem, dość przyjemne i nawet trochę smutne bym powiedział, trochę taki vibe jak historia z Ruu, ale z większym zaskoczeniem (no bo kto by się tego spodziewał po małych kapuścianych ludkach). Chociaż trzeba przyznać, że czasami kusiło przeklikanie jak nawalali swoim lingo i sposobem mówienia
@GlodnaCykada: jeszcze nie skończyłem, bo festival dopiero przede mną, ale do tej pory poza ciekawym mówieniem, przyczepianiem się do Paimona, czy oferowaniem zamienienie w ziarno, wchodzenia do olbrzymiego robota, nie widziałem jakiś mega elementów fabuły.


Może przeczytam kiedyś questy na necie jeszcze raz o ile mnie ktoś do tego nie namówi.