Wpis z mikrobloga

@KrzysztofMickiewicz: Nie "mogą" czuć się bezpiecznie z powodu braku leczenie psychiatrycznego takich schorzeń. Jak ktoś twierdzi że jest Napoleonem to go zamykają, jak ktoś twierdzi że został kotem Schrodingera - to to już ma być "normalne"...
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Ale co się dziwić matce jak co tydzień ten chłop sobie wymyślał co innego w tym łbie. Nikt normalny nie uzna tego że to naturalne i że nie trzeba tego leczyć. Sami siebie nie akceptują (co widać chociażby tu) ale inni mają to akceptować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hawat: nie zamykają nikogo, bo twierdzi, że jest Napoleonem. Polecam ustawę o ochronie zdrowia psychicznego :)))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Morskipas: co będzie następne? Nie zaakceptuje jego zmiany smaku? Ulubionego koloru? Przerażające ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mame, w tym tygodniu jestem queer, za tydzień jeszcze nie wymyślałem, ale może zostanę liquid fluid gender femalomale. Ale to muszę pomyśleć mame.
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: młodzież zawsze była zagubiona i szukała swojej tożsamości natomiast utwierdzanie ich w tym zagubieniu szkodzi dzieciakom i młodzieży i wpycha ich w coraz głębsze problemy- takie moje wrażenie, że akceptowanie każdego i wszystkiego jest szkodliwe- dorośli powinni wspierać dzieciaki w tym żeby znajdowali dobrą drogę a nie akceptować absolutnie wszystko co sobie dzieciak wymyśli...
  • Odpowiedz