Wpis z mikrobloga

#glo #neo #zabka
Moi Drodzy! Gdyby ktoś chciał się podzielić jakąś fajną ofertą na wkłady neo do glo w Żabce ( typu 10 w cenie 5ciu) to będę wielbić na wieki (i plusować ʕʔ ) Może być też kod na urzadzenie glo lub urządzenie plus paczki. Ja nie mam odblokowanej oferty tytoniowej w Żappce :(
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@eric2kretek na stronie esmokingworld są jakieś dobre oferty na glo/neo? Sprawdzę, dzięki. Chyba że Ci chodziło o alterzone to już przyjanuszowałam tam kilka okazji i aktualnie cierpię na brak punktów :)
  • Odpowiedz
  • 0
@firyt chodzi o to że w tagu #glo bywały wpisy o dobrych promkach w Żabce typu urządzenie plus 5 paczek za 54zl. No to cebula niesamowita. Niestety trzeba było mieć odblokowaną ofertę tytoniową w aplikacji Zabki. Ja nie mam i nie będę miała bo zwyczajnie w Zabce nie kupuje fajek a trzeba kupic min. 3 razy. Więc jeśli ktoś będzie miał w apce coś fajnego a nie bedzie korzystał
  • Odpowiedz
  • 1
@PaniMroku Działam w Krakowie i rozdaje właśnie urządzenia przy zakupie 6 paczek. A jest teraz dobra promocja na 6 paczek w cenie 5 i to wychodzi 57.50
  • Odpowiedz