Wpis z mikrobloga

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,28910194,nikola-grbic-nie-moze-wrocic-do-pracy-we-wloszech-kara-jest.html#do_w=107&do_v=485&do_st=RS&do_sid=891&do_a=891&s=SMT_Img_4

Włosi stawiają sprawę jasno i twardo, podoba mi się ich stanowisko w sprawie łączenia pracy w klubie i kadrze - my też powinniśmy.

Póki co grbić ma jedną porażkę w turnieju, w którym byliśmy faworytem, kto wie co by się stało, gdyby całą swoją uwagę skupił na nas... można tylko gdybać.

"Nie sądzę, że będę mógł wrócić do pracy we Włoszech, ponieważ kara za łączenie pracy w klubie i w kadrze wzrosła do stu tysięcy euro. To szalone. Nie powinno być sytemu kar"

Otóż panie grbić, powinny być tylko większe.

Moim zamysłem jest to, by przez kolejny rok nie zajmować się klubem - stwierdził.

Szkoda, że mądry "Polak" po szkodzie.

#siatkowka
  • 12
@Arw165: Np poszukać np. rozgrywającego który by się nadal i był na takim poziomie co Bruno, De Cecco czy Giannelli, jak patrzyłem momentami na grę Janusza i Łomacza to jakoś oczy mi krwawiły że prostych, szybkich piłek nie potrafili wystawiać. I to była przyczyna porażki w finale.
@Arw165: Jest parę takich narybków w Pluslidze, może powołać jednego, dwóch do reprezentacji jak będą się spisywać bardzo dobrze i może będziemy mieli prawdziwego, godnego zastępcę Zagumnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kokos580: ale nie na Paryż, to by musiał być rozwój na miarę Semeniuka który w 2020 i tak startował z wyższego pułapu niż jakikolwiek 20 latek o którym pomyślimy. Kogo masz na myśli? Ja kojarzę tylko Kubickiego który pewnie pierwszy rok w PlusLidze spędzi na ławie
@Arw165: Bruno, Giannelli, Cachopa debiutowali w kadrze, a w klubie grzali ławę.
Kokos ma rację: trzeba brać młodych do kadry, bo za chwilę Kapica będzie mieć 28 lat i będzie debiutantem.

Nie rozumiem tego mitycznego "ogrywania".
Romano (atakujący reprezentacji Włoch) dwa lata temu siedział na ławce w drugiej lidze włoskiej.
@Arw165: @Adzal: Musimy poszukać nominalnego, rozgrywającego, który będzie grał w najwyższym poziomie, jeśli chcemy marzyć o złocie w Paryżu za dwa lata, więc trzeba zacząć proces odmładzania kadry i znalezienie super talentu na pozycji sypacza. Marcin Janusz nie jest już młody, w Paryżu będzie miał 30 lat i nie wiem czy będzie w top formie, więc najlepiej można poszukać w zastępstwie jakiś młodych z turniejów młodzieżowych i Plusligi, takich jak